Soutěž o 3 lodě Gumotex s Water Element

Soutěž o 3 lodě Gumotex s Water Element

Toto léto vám Water Element – Vodácké centrum s českým výrobcem nafukovacích lodí, Gumotex, přináší příležitost vyhrát jednu ze tří nafukovacích lodí a získat tak nového spolehlivého parťáka pro vaše vodní dobrodružství!

Soutěž o 3 nafukovací lodě Gumotex
Kanoi PÁLAVA 400, kajak SOLAR a kanoi BARAKA

Pokud se chystáš letos na vodu s parťákem nebo celou bandou, neváhej a zapoj se do naší soutěže! Každý měsíc losujeme jednoho výherce, který získá jednu ze tří lodí Gumotex a na konci léta ještě vybereme BONUS VÝHERCE, který získá loďák plný užitečných věcí na vodu a půjčení lodě Gumotex zdarma.

Jak soutěžit? Je to jednoduché!
Nejdřív musíš na náš soutěžní post, protože svou loď Gumotex můžeš vyhrát pouze tam!

  1. Sleduj GUMOTEX Boats&Outdoor a Water Element.
  2. Do komentáře pod příspěvek nahraj co nejoriginálnější fotku s parťákem nebo celou bandou, se kterou se chystáš letos na vodu a označ je.
  3. Sbírej lajky ke své originální fotce a zvyš si šance stát se BONUS VÝHERCEM!

Každý měsíc (15. 6., 15. 7., a 15. 8. 2023) vylosujeme jednoho výherce ze soutěže, který splní podmínky soutěže a vyhraje jednu loď. Na konci soutěže 15.8.2023 vybereme BONUS VÝHERCE, který bude mít u své fotky nejvíce lajků a získá od nás BONUS DÁREK! Každý výherce bude zveřejněný a kontaktovaný do zpráv.

Tak neváhej a zapoj se do soutěže! Pojeď na vodu s Water Element a prožij letní dobrodružství svých snů na jedné z lodí od Gumotexu!

S Water Element a Gumotexem na každou vodu

Nechte se unášet na klidných hladinách jezer, nebo zkuste své štěstí na divokých řekách. Ať už jste fanouškem kajaků, kánoí, raftů nebo jste vášnivý rybář, Gumotex má pro vás ideální řešení.
Kajaky Gumotex jsou oblíbené pro svou stabilitu, bezpečnost, snadnou ovladatelnost a kompaktní rozměry, které usnadňují přepravu na cestách.
Kánoe Gumotex jsou ideální pro víkendové výlety s rodinou a přáteli, ale i pro milovníky adrenalinu, kteří ocení jejich odolnost a snadnou ovladatelnost v těžkých podmínkách.
Rafty Gumotex se vyznačují robustní, odolnou konstrukcí a dokonale propracovanými bezpečnostními prvky.
Rybářské lodě Gumotex nabízí snadnou přepravu po souši, dostatek prostoru pro vybavení a posádku a komfort pohodlných sedaček.

Bezpečnost na vodě je základem pro všechny vodní sporty. Proto je dobré myslet na kvalitní
vybavení, které najdete u českého výrobce Elements Gear. Najdete u něj kvalitní a cenově dostupné certifikované plovací a záchranné vesty, neoprenové oblečení, drybagy, boty do vody a další.

Užijte si toto léto s Water Element a Gumotexem na vodě!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: