Soutěž o základní kurz potápění OWD

Soutěž o základní kurz potápění OWD

K letní dovolené neodmyslitelně patří i pobyt u moře a v poslední době na těchto dovolených střídají klasické válení na pláži stále populárnější mořské aktivity. Jednou z takových aktivit je třeba potápění. Zúčastněte se s firmou KWS Kuboušek soutěže o potápěčský kurz. Pokud neuspějete, je ve hře jako cena útěchy ještě člun Sevylor.

Objevte kouzlo pod vodní hladinou a vyhrajte základní potápěčský kurz OWD v hodnotě 6 990 Kč. V ceně je zahrnuto absolvování kurzu v českých nebo rakouských vodách obsahující 6 teoretických hodin, během kterých se dozvíte základní znalosti výstroje, techniky plavání, přizpůsobení těla vodě a zvýšení tlaku a dále 6 výukových ponorů v otevřené vodě (lomy, jezera), kde je jedna hodina věnována šnorchlování a ostatní již potápění s přístrojem.

Během kurzu budete mít k dispozici veškerou potápěčskou výstroj. Je však lepší mít vlastní základní vybavení (maska, šnorchl, ploutve).

Po absolvování kurzu získáte certifikaci potápěče od celosvětově uznávané a prestižní potápěčské školy SSI, studijní materiály včetně deníku potápění a samozřejmě diplom o absolvování kurzu.

Cenou „útěchy“ je rodinný nafukovací člun Sevylor Caravelle KK 105 3+0 pro 3 dospělé osoby s možností zcela snadného připojení elektrického motoru (pohodlnější alternativa pohonu veslováním) v hodnotě 2 499 Kč. Bezpečnost plavby na tomto člunu zajišťují 4 nezávislé komory. Velkou předností člunu je zcela snadné zprovoznění.

Tip: Při hledání správných odpovědí na soutěžní otázky vám mohou pomoci stránky www.kubousek.eu.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. VÝHERCEM POTÁPĚČSKÉHO KURZU SE STAL SOUTĚŽÍCÍ S MAILOVOU ADRESOU jn.cermak@***.com. VÝHERCEM ČLUNU SEVYLOR JE SOUTĚŽÍCÍ S EMAILEM bhoucek@***.cz. OBĚMA VYLOSOVANÝM SRDEČNĚ GRATULUJEME!!!

Zkušenosti čtenářů

Miška

Po klidknutí na soutěž s emi otevírá prázdné okno, nevíte prosím, proč se tak děje?
díky!

Snížák

Děkujeme za upozornění, chybu jsme právě odstranili.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: