SOUTĚŽ: Vyhrajte revoluční nafukovací kajak GUMOTEX THAYA – UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte revoluční nafukovací kajak GUMOTEX THAYA – UKONČENO

Chystáte se letos na vodu a zatím nemáte vhodnou loď? Nebaví vás už rafty nebo kanoe a chtěli byste zkusit kajak? Pak tady máme jednu možnost – zkuste si kajak vyhrát! A nesoutěží se o kajak ledajaký, ale o revoluční kajak GUMOTEX THAYA, který v loňském roce na mezinárodním veletrhu Paddle Expo v německém Norimberku získal prestižní ocenění za nejlepší výrobek v kategorii nafukovacích lodí!

GUMOTEX THAYA je revoluční nafukovací kajak využívající spojení jedinečného materiálu Nitrilon a technologie drop stitch (známá třeba z paddleboardů). Právě díky technologii drop stitch se THAYA vyznačuje výbornou stabilitou, tuhostí a ovladatelností. Unikátní spojení nafukovacích válců a moderní technologie drop stitch, vzniká univerzální kombinace, která maximalizuje pohodlí uživatele a zároveň zlepšuje jízdní vlastnosti lodě. Dalšími charakteristickými vlastnostmi kajaku THAYA jsou nízká hmotnost a výborná sbalitelnost. Je vhodný pro rekreační jízdu na jezerech a řekách do obtížnosti WW II. Kajak lze použít ve verzi pro jednoho nebo dva dospělé nebo dva dospělé + jedno dítě.

SOUTĚŽ UKONČENA

Výhercem kajaku THAYA se stává soutěžící s emailovou adresou dzarada@******.cz. O výhře byl informován emailem a gratulujeme mu!

Správné odpovědi na soutěžní otázky byly:

Jaký přírodní materiál používá GUMOTEX Boats&Outdoor k výrobě člunů? – kaučuk

Co znamená jméno nového revolučního kajaku THAYA? – Dyje

Z kolika vrstev se skládá unikátní materiál společnosti GUMOTEX Boats&Outdoor, který kombinuje materiál NITRILON a technologii drop stitch? – 9 vrstev

Zkušenosti čtenářů

Standa

Hodila by se

Snížák

Třeba to klapne 😉

Aleš
Snížák:

No jo, taky jsem to zkusil 🙂

Drobek

No, bylo by to pekne :]

Móňa

Jaj, to by byla krása..

Tomas

Vela stastia nam vsetkym 🙂  Nech si ju vyherca uzije 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: