Sváteční Štvanice

Sváteční Štvanice

Tak jsem si vyrazil dětmi a kočárkem po vánoční Praze, ale jelikož mi to nedalo tak jsem to vzal kolem Karlovky – vody je v řece víc, co kdyby. Samozřejmě je pořád málo. Tak nic, vezmu to přes Karlův most tam chci očíhnout ještě jeden potencionální spot.

A pak si řeknu proč nezkusit štěstí i na Štvanici projdu kolem Staromáku holky uvidí velký stromek a orloj – bude to fajn odpoledne. No nakonec to byla fakt dálka, ale stálo to za to. Už zdálky vidím tu pěnu charakterizující Štvanickou vlnu. Teď si jen vyčítám, že jsem tu kontrolu spotů nevzal v opačném pořadí a nejlépe dopoledne. Musí to tu být nejmíň celý den možná už od včera, do… pytle. Honem udělat pár fotek než bude úplně tma přidat je přes mobil na Facebook, poslat sms pár kamarádům co jsou na horách abych je nas… informoval. A pak honem domů, pustit dětem pohádku, převléct do hydra, dojet do loděnice pro loď a můžu to prubnout.

Jezdil jsem do dvou, kdy se stav nezměnil. Jaké to bylo následující den, kdy bylo už jen 117 nevím. Jinak super ježdění v centru Prahy za celkem snesitelného počasí. Vlna jistě není dokonalá, ale na české poměry zaplať pán bůh za ty vánoční dary.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: