Tipy na Vánoce z Boatparku (PR)

Tipy na Vánoce z Boatparku (PR)

Vánoce jsou na krku a s nimi i vybírání dárků, kterými potěšit příbuzné a kamarády. Uvažujete-li o nějakém tom kousku vybavení pro lyžaře nebo vodáky, zastavte se u nás v Boatparku – nejen že máme široký výběr, ale rádi vám i poradíme! Vybírat můžete ze širokého sortimentu vybavení pro lyžaře i vodáky. Všichni zaměstnanci jsou přitom sami aktivními vodáky, lyžaři či snowboardisty, takže vám při výběru profesionálně poradí. A co že letos bude frčet?

Vybíráte-li pro vodáka, skladem máme desítky kajaků včetně novinek roku 2012 Mamba 8.1, Stomper ,Freeride nebo Swing I a II. Nebo něco menšího? Zkuste bundy, vesty, neopreny od výrobců Palm Equipment, Peak UK nebo české Hiko. Z helem jsou stále populárnější bezpečné Sweet Protection, které užijí i lyžaři a snowboardisté.

Až do 31. března jsme navíc připraveni vás obsloužit skoro nonstop, ve všední dny od 8 do 21 a o víkendu od 9 do 18. Z centra Prahy jste u nás za čtvrt hodiny MHD i autem, prodejna se nachází 3 minuty chůze od zastávky Invalidovna, kde jezdí metro B a tramvaje 8 a 24. Parkovat můžete kousek od prodejny nebo přímo před ní před vjezdem do dvora. A pokud chcete nakupovat přímo z domova, využijte náš e-shop a nechte si vše v klidu dovést až pod stromeček.

A jestli pádlujete i v zimě a chcete si třeba něco půjčit na Vánoční Sázavu, tak přijďte. Vodácká půjčovna zimní spánek nevede.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: