HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Trampské Pikovice – setkání vodáků a trampů na řece Sázavě

Trampské Pikovice – setkání vodáků a trampů na řece Sázavě

První ročník Trampských Pikovic, festivalu trampské hudby, se koná [b]18. května[/b] v Pikovicích na tábořišti. Pokud máte čas a chuť, přijeďte po souši či po vodě. Účastníci festivalového sobotního splutí z Týnce nad Sázavou do Pikovic mají od Půjčovny Dronte 50% slevu na vstupenku. Pořadatel akce, Půjčovna Dronte, vás srdečně zve.

[b]Jako doprovodný program je připravena jízda na kánoích, kajacích a raftech. [/b]

Předběžný program:

11:00 – 11:30 Kamarádi Staré řeky

11:45 – 12:15 Scarabeus

12:30 – 13:30 Hop Trop

13:45 – 14:45 Pacifik

15:00 – 16:00 Spirituál kvintet

16:15 – 17:15 Poutníci

17:30 – 18:15 Paběrky Marko Čermáka

18:30 – 19:00 Jitka Vrbová

19:15 – 20:15 Taxmeni

20:30 – 21:15 Vlak na Dobříš

21:30 – 22:00 Epy de mye

Pořadem provází Miloš Keller a Míla Pražák.

Vstupné: Dospělí 200 Kč, děti od 12. let 100 Kč

Doporučujeme vzít si s sebou karimatky, deky, celty. Sedí se na posekané louce. Občerstvení a toalety zajištěny.

Plakát si můžete stáhnout zde.

Více informací najdete na webu pořadatele.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: