HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Trampské Pikovice: splutí Sázavy, vodácká škola a folk

Trampské Pikovice: splutí Sázavy, vodácká škola a folk

Vyplujte s námi na podivuhodnou plavbu na festival Trampské Pikovice po řece Sázavě. Chybět nebude ani babička Mary, která pluje po proudu až do Prahy. Tedy samozřejmě se zastávkou v Pikovicích, kde si užije našeho festivalu.

Abyste stihli celý program festivalu, vyplouváme až ze Žampachu. Tam již neohrozí plavbu ani sucho a otevřené náhony a užijete si pouze nejkrásnější romantickou část kaňonu bez přetahování jezů a mělčin.
Zájemci mohou využít dprovodu vodáckého cvičitele, který poradí, ukáže a naučí jak správně pádlovat, vybrat trasu, kudy a jak sjíždět jezy.

Na místo vyplutí se dostanete od vlakové zastávky Jílové u Prahy po zelené značce 1,3 km z kopečka. Vlak z Pikovic (Petrov u Prahy) přijíždí v 7:58 a v 9:30. Vlak od Čerčan přijíždí v 8:40. Autobus z Budějovické do Zastávky Jílové u Prahy, Borek přijede v 7:45 a v 9:45. Touto cestou si můžete také pouze zakoupit vstupenku na festival za 200,- Kč. Pokud si zároveň půjčujete lodě a poplujete do Pikovic s babičkou Mary, můžete si objednat slevněnou vstupenku za 100,- Kč.

Trampské Pikovice

Program festivalu:

11:00 – 11:30 Nové struny

11:45 – 12:15 Lístek

12:30 – 13:00 Scarabeus

13:15 – 13:45 Kamarádi staré řeky

14:00 – 14:45 Paběrky Marko Čermáka

15:00 – 16:00 Taxmeni

16:15 – 17:15 Pacifik

17:30 – 18:00 Jitka Vrbová

18:15 – 19:15 Nezmaři

19:30 – 20:15 Kamarádi táborových ohňů

20:30 – 21:15 Poutníci

21:30 – 22:00 Terakota

Změna programu vyhrazena.

Trampské Pikovice

Doprovodný program: jízdy na kánoích a kajacích, občerstvení, stánky.

Ubytování: na louce nedaleko tábořiště, kde budou přistaveny mobilní toalety

Doprava: vlakem do stanice Petrov, autobusem, nebo na kánoi.

Vstupné: Dospělí 300 Kč, děti to 15 let zdarma

Více informací na www.dronte.cz.


Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: