Troja Florbal Cup – memoriál Michala Makovského

Troja Florbal Cup – memoriál Michala Makovského

Ve chvíli, kdy už vám začíná pádlo přimrzat k rukám a k vodě se brodíte po kolena sněhem, je načase vyměnit pádlo za florbalku a vyrazit do pražské Troji na každoroční vodácký turnaj – TROJA FLORBAL Cup 2014, který se koná [b]4. – 5.1.2014[/b].

Tímto, by jsme vás rádi pozvali na sportovní, ale kulturní událost na které, žádný z vodáků nesmí chybět. V pražské loděnici UK FTVS na vás bude čekat, jako již každoročně, nervy drásající souboj týmů ze všech koutů republiky, o prestižní ocenění nejlepší florbalisté jezdící na vodě.

V létě nás náhle, po zákeřné nemoci, opustil zakladatel tohoto vodáckého turnaje, vodák, velký sportovec a skvělý kamarád, Michal Makovský. Rádi bychom na jeho počest pokračovali v jeho práci a znovu se všichni sešli v tělocvičně v Troji.

Stejně jako každý rok se bude turnaj odehrávat ve dvou hracích dnech a to o víkendu 4.1 – 5.1.2014. Začátek sobotního programu je předpokládán na 10:00, kdy se odehrají základní skupiny. Nedělní program bude odstartován v rozumnou ranní hodinu vyřazovacími boji. V loděnici FTVS UK Troja bude k dispozici výtečné občerstvení v místní restauraci.

Jedná se o florbalový turnaj, kterého se mohou zúčastnit slalomové, sjezdové, rychlostní, raftové a další vodácké kluby. Všichni hráči jednotlivých družstev musí být členy ČSK nebo SvoČRu, případně obdobných svazů zahraničních. Z jednoho klubu se může přihlásit více týmů. Přesné detaily (časové, organizační a hrací systémy) budou včas oznámeny po obdržení všech přihlášených týmů.

Startovné: 150 Kč/hráč

Ceny: nějaké budou, ale hlavně prestižní ocenění nejlepší florbalisté jezdící na vodě.

Vít Přindiš

Organizátor Troja Florbal Cup 2014

foto: Jan Homolka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: