Vánoční Lužnice

Vánoční Lužnice

25. prosince se koná už 41. ročník Vánočního splutí Lužnice. Je to akce velice populární, na které bývá hojná účast, a někdy tu nechybí ani média. Pokud jste nestihli vánoční Sázavu a nenašli jste čas ani na Bílinu, máte ještě šanci si do konce roku sjet s vodáckou partou ze Suchdola spolu s ostatními příznivci zasněženou Lužnici.

Zkušenosti čtenářů

Hajnej

Ahoj všem vodákům.
Tak jako každoročně, tak i letos se s naší partou zúčastním Vánoční plavby po Lužnici. Sice nejsem pamětníkem úplně prvních akcí, ale já to mám spočítané trochu jinak. Podle mých záznamů bylo letošní odemykání, (vždy poslední sobotu v březnu) a zamykání Lužnice (vždy první sobotu v říjnu) letos jako 31.ročník. Po prvních úspěšných ročnících s odemykáním a zamykáním se vodáci ze Suchdola jednou v hospodě usnesli, že zkusí splutí i na vánoce. Tento první ročník však byl až po 5 letech od prvního odemykání/zamykání, tudíž letošní Vánoční splutí Lužnice by se mělo počítat jako 26.ročník.

Hezké vánoce a ahoj na vodě. Hajnej

Věra

Tak jsem se koukla na stránky pořadatele a zjistila tam, že je to 31. ročník, takže to je moje chyba. Jak je to ale ve skutečnost, to nevím. Bohužel jsem na Lužnici o Vánocích vůbec ještě nebyla. Moje škoda.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: