Vánoční předplatné Pádlera s rolákem Devold za výhodnou cenu! – UKONČENO

Vánoční předplatné Pádlera s rolákem Devold za výhodnou cenu! – UKONČENO

Podarujte o letošních Vánocích své blízké originálním a praktickým vánočním dárkem, který pro Vás Pádler připravil jako každý rok ve spolupráci s Norskou módou.

Pouze předplatitelé Pádlera mohou pod stromečkem kromě tradiční nadílky od Ježíska najít také Vánoční balíček, který obsahuje roční předplatné Pádlera a funkční rolák Devold® Duo Active z merino vlny (pánský nebo dámský a ve velikosti dle Vašeho výběru). Celý vánoční balíček stojí 1 680 Kč.

Pánský rolák Devold Duo ActivePánský rolák Devold Duo Active

Dámský rolák Devold Duo ActiveDámský rolák Devold Duo Active

Tuto nabídku mohou využít jak stávající předplatitelé, kteří už mají předplatné aktivní (prodlouží si předplatné a získají rolák), tak ti, kteří si předplatné zřídí v průběhu trvání nabídky. Nárok na rolák mají také ti, kdo se rozhodnou předplatné někomu věnovat jako dárek. Ke každému předplatnému je možné získat pouze jeden nabízený rolák.

Pro objednání vánočních balíčků pište na predplatne@padler.cz nebo volejte 777 038 192.

Prádlo Devold otestoval Jakub Prádlo Devold otestoval Jakub „Kajman“ Šedivý při expedici na řeku Muksu v Tádžikistánu

Trika Devold Duo Active

Jsou lehké sportovní oděvy vyrobené ze dvou vrstev pletenin. Vnější vrstva ze 100% merino vlny a vnitřní vrstva z technického, recyklovaného materiálu. Spojením obou vrstev vznikne funkční triko, které při pohybu dokonale odvádí vlhkost od těla a udržuje vás v teple. Největší pohodlí a tepelný komfort poznáte v tomto triku, které už nebudete chtít sundat.

Kompletní řada Devold Duo Active obsahuje triko s dlouhým rukávem, rolák, dlouhé kalhoty a boxerky. Nejlepší dvouvrstvé prádlo pro všechny zimní aktivity. Více informací o prádle Devold z merino vlny najdete na www.devold.cz.

Vánoční předplatné Pádlera s rolákem Devold za výhodnou cenu!

Nabídka platí do 31. 12. 2018 nebo do vyčerpání zásob jednotlivých dárků či jejich velikostí.
Objednávky učiněné a/nebo zaplacené po 23. 11. 2018, budou z kapacitních důvodů expedovány až po Novém roce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: