Vavřinecký potok

Vavřinecký potok

33. ročník závodu pořádaného jako Memoriál Milana Marka a zároveň 11. ročník vloženého závodu O ŽELEZNÝ HRNEC se koná v sobotu 16. října. Start závodu je ve Vavřinci u sádek, odkud je potok meandrovitý, rychle tekoucí a křovinatý.

[b]Start:[/b] 9:30 hod.

[b]Startovné:[/b] 60 Kč (účastníci závodu obdrží se startovním číslem samolepku, kterou si nalepí na čelní část přilby).

Závod je určený pro kategorie: C1, C2, K1.

[b]Volné splutí:[/b]

V místě startu si vodáci, kteří nepojedou závod, zakoupí za 40 Kč samolepku, která opravňuje ke splutí libovolného počtu jízd po oba dny.

Pro urychlení registrace závodníků na startu, je připravený na webu pořadatele internetový [redir=http://www.vavrinec.xf.cz/ newwindow]PŘEDREGISTRAČNÍ FORMULÁŘ[/redir].

[b]V neděli 17. října[/b] následuje [b]Vodácký sraz a společný Sjezd podzimní Dakotou a Vlčím dolem[/b]. Za nedělní splutí se platí 30 Kč.

[b]Táboření[/b] je možné Vavřinci na louce na vyznačené ploše. Poplatek za táboření se platí v místě prezentace.

Pořadatelé žádají řidiče, aby dodržovali jednosměrný provoz vyznačený na mapě.

Více informací najdete na [redir=http://www.vodacipecky.cz/ newwindow]webu pořadatele[/redir], nebo se informujte na [email]in**@vo*********.cz[/email].

Zkušenosti čtenářů

J.J.

Nechci rejpat, ale nejsou Doubravcany cestou a cil je v Tousicich? Repektive cil zavodu nad Tousickou kaskadou a dojezd k JZD Tousice…

Věra

Díky za upozornění. Vypadá to, že jsem tam v životě nebyla. Snad mi to kamarádi z Peček odpustí a nedostanu za to padáka.

kmochacek

Nechci rejpat, ale není obtížnost Vavřince všeobecně považována za dvojkovou? Notabene když na Vavřinec jezdí některý cestofky i s otevřenkama.
Mírně těžší kraťoučký úsek je možná těsně nad esíčkem v osadě Buda, když už teda něco…

J.J.

Kmochi ta trojka se udava umyslne, aby se odradilo co nejvic solaristu co se nechtej v tech mrazech koupat… (rozumnej obtiznost reky je dana nejen obtiznosti toku ale i okolnimi vlivy, teplota vzduchu/vody/piva, tlak v sudu, rosny bod na pullitrech atd…:-))

ondřej adam

Zdravim všechny vodáky 🙂 tento víkend strávený na vodě byl opravdu báječný 🙂 ale bohužel se mi povedlo někde zanechat pravděpodobně nahoře u Vavřineckého rybníka můj telefon nokia 2600 v čevené válcovité krabici obalenou odpadkovým pytlíkem 🙂 proto nechť dobrodince, který by ho našel nebo věděl o někom kdo ho našel moc prosím o zaslání emailu na ad******@se****.cz , že ho našel 🙂 předem vám všem mockrát děkuji! Ps: odměna vás nemine jelikož největší cenu pro mě mají kontakty! ahooooj všem

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: