Vavřinecký potok

Vavřinecký potok

V sobotu 12. října se koná už 36 ročník závodu (Memoriál Milana Marka), pořádaný zároveň jako 2. ročník vloženého závodu NOAH KAYAKS (Memoriál Vládi Vaňhy). Start závodu je ve Vavřinci u sádek, nad nízkou betonovou lávkou. Potok je odtud meandrovitý, rychle tekoucí a křovinatý. Od církvického mostu se zvyšuje obtížnost, dosahuje až WW III.

[b]Výklad trati: [/b]9:00, 10:00, 11:00

[b]Start:[/b] 9:30

[b]Voda poteče: [/b]

sobota 07:00 – 14:00

neděle 07:00 – 13:00

Nově je možné se zaregistrovat v kategoriích K1M, K1Ž (místo K1) a GMX.

Pro urychlení registrace závodníků na startu, bude od 30. září připravený na webu pořadatele internetový „PŘEDREGISTRAČNÍ FORMULÁŘ“.

Pravidla závodů se účastníci dozvědí během sobotního výkladu trati, nebo zde.

[b]Volné splutí: [/b]

Vodáci, kteří nepojedou závod, si zakoupí v místě startu za 50 Kč samolepku, kterou si nalepí na čelní část přilby. Samolepka opravňuje držitele k libovolnému počtu jízd po oba dny konání akce.

V blízkosti sokolovny bude vyznačené tábořiště a místo pro auta. Poplatek za táboření uhraďte na registračním místě.

[b]Táboření[/b] je možné Vavřinci na louce na vyznačené ploše. Poplatek za táboření se platí v místě prezentace.

Pořadatelé žádají řidiče, aby dodržovali jednosměrný provoz.

Více informací najdete na webu pořadatele, nebo se informujte na [email]in**@vo*********.cz[/email].

Placená inzerce:
Půjčování na Vavřineckém potoce, kajaky Železný a Pyranha, rafty, nafukovačky, kanoe otevřené a zavřené, neopreny a další vodácký materiál

Zkušenosti čtenářů

Mlýn Davídkov

Ahoj, rádi by jsme Vás pozvali k nám do Mlýna Davídkov který leží na trase Vavřineckého potoka. Od pátku od 16 hodin do neděle do 14 hodin pro Vás bude otevřena hospoda kde v pátek od 20 hodin zahraje akustické trio Fleret a v sobotu se můžete těšit hned na dva hudební zážitky … jako první bude hrát kapela MODROTISK a hned po ní bude následovat skvělí SAMSON. Po celou dobu Vám bude k dispozici naše kuchyně i bar. Více info na čísle 777 717 131 nebo na emailu in**@ml**********.cz či na webovkách http://www.mlyndavidkov.cz

Těšíme se na Vás 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: