Vavřinecký potok 35. ročník

Vavřinecký potok 35. ročník

Už 14. října se koná sraz a sjezd podzimní Dakotou a Vlčím dolem. Trať splutí z Vavřince do Toušic je dlouhá 16 km, není vhodná pro otevřené lodě a zcela je vyloučena účast pramic a raftů. Jízda klientů cestovních kanceláří je možná jen mimo dobu konání závodu a pouze po nahlášení v místě registrace!

[b]Voda poteče v sobotu 7 – 15 a v neděli 7 – 13 hodin. [/b]

[b]V případě nedostatku vody se ale nedělní sjezd nekoná. [/b]

V 9:00, 10:00 a 11:00 hodin je výklad trati.

[b]Start[/b] závodu je v 9:30.

Placená inzerce:
Půjčování na Vavřineckém potoce, kajaky Jackson a Pyranha, rafty, nafukovačky, kanoe otevřené a zavřené, neopreny a další vodácký materiál

Zkušenosti čtenářů

zenhas

Jak je to se splavenkami? V článku se píše, že letos budou za 70, na webu pořadatele je ale napsáno, že za 50 jako loni.

Kde je překlep?

jarda

ahoj jak to vypada s nedelnim splutim kdy se to rozhodne dik za odpoved jarda

Petr Tioka

Ahoj,
připojuji se k výše uvedenému dotazu ohledně nedělního splutí. Kdy a kdo a na základě čeho- to jen pro zajímavost( neboť pokud znám množství použitelné vody v nádrži za předpokladu vyrovnaného přítoku a vím kolik ji potřebuji na sobotu, vyjde mi poměrně jednoduchýn výpočtem, zda-li mi voda a když tak kolik zbyde i na neděli)určí, zda-li se nedělní nadlepšení průtoku uskuteční?.Děkuji

Kmochacek

… že v případě nedostatku vody neděle odpadá se nevztahuje přímo k letošku, ale mají ji v pozvánce pravidelně už léta a přesto voda jde i v neděli.

Takže netřeba plašit, deštivé počasí posledních dní myslím vodu pojistilo ;-).

Jinak nejvíc info o tom má pořadatel, případně Rybářství Chlumec nad Cidlinou a.s. (tel.: 495 703 050, ry*********@ry*********.cz)

dušan

dá se to jet na Pálavě? Na videiích je jich spousta, ale někde v textu článku jsem zahlédnul, že to nebude vhodné pro otevřené lodě

Patrik

Na Pálavě v pohodě…dokonce bych řekl,že je to nejvhodnější loď pro Vavřinec.

Ferda

Pálava není problém. Otevřenýma loďema jsou zde myšleny otevřené plastové či laminátové lodě.

Honza

Zdarec, kdo by měl zájem máme na zítřejší Vavřinec volné jedno místo v lodi (zadák, háček je to jedno). Kdo by měl zájem, volejte 776 697470. Honza

Helča

Ahoj, nešlo by se s někým domluvit na svezení se z cíle v Toušicích do startu za nějaký příspěvek? Jen jeden člověk, časově se přizpůsobíme, jak jen to půjde…Dík. H.

ezy

V neděli jsem v kempu ve Vavřinci našel foťák v pouzdře. Byl položený na střeše mého auta. Komu chybí, tak ať mě kontaktuje na mail.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: