Verfechter Days 2014

Verfechter Days 2014

Jubilejní desátý ročník čeká v letošním roce tradiční setkání kajakářů nazvané Verfechter Days. Akce se uskuteční již o tomto víkendu, konkrétně 19. až 22.6. Celá show bude mít basecamp v městečku Bruneck v Itálii a díky obrovské sněhové nadílce, které se letos v Dolomitech povedla je jisté, že bude na čem jezdit. Verfechter Days 2014 to je hromada pádlování a zábavy. Proto neváhejte a přijeďte.

Drazí kamarádi z České republiky, drazí kajakáři.

Uvědomuji si, že toto pozvání opravdu pozdě, ale doufám, že mnohým z vás stačí pouze změnit vaše víkendové plány na pádlování v Alpách a dorazíte za námi na prodloužený víkend. Stačí si najet o 50 kilometrů více a jste v Brunecku v Itálii, kde se vše odehraje. V okolí čekají obtížnosti WW II až WW V a je jen na vás na co se budete cítit. Jmenuji jen ty nejhlavnější: Rienz, Gaderbach, Ahrnbach, Eisack, Boite, Drau, Gail, Defereggenbach. Pro milovníky pořádných dávek adrenalinu upozorňuji, že slavné vodopády na Rainbachu jsou také nedaleko.

Mimo řek se zajištěným průtokem vás čeká také bohatý doprovodný program. V pátek večer promítání kajakářských filmů a videí, v sobotu ráno kajakářský závod nazvaný Klemmer Rallye, po celý víkend pivo Upper Palatine (něco jako Plzeň) a v sobotu bohatá tombola.

Více informací hledejte na našem webu verfechter.eu
Registraci provádějte přes facebook

Těší se na vás
Chris Scheuermann

GaderbachInn - Ardezská soutěskaKaždoroční párty

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: