Víkendová smršť II.

Víkendová smršť II.

V pátek před víkendem si dopřála partička Čelákovickejch Racků po práci legraci. Dřív jak o hodinu vypnuli mašinu a rozjeli se na rozvodněnou Sázavu v úseku Týnec – Pikovice. O jejich podvečerním splutí vám dneska povypráví Kuba.

Páteční Sázava z Týnce do Pikovic

Velké oteplení s sebou přineslo tání sněhu a hladiny řek a říček pěkně stouply. Před týdnem si sjeli kluci Vrchlici a tak jsme v pondělí na eskymování v čelákovickém bazénu přemýšleli, kam vyrazíme v týdnu. Volba padla na čtvrteční Sázavu. Celý pracovní týden jsme pozorně sledovali jak hladina řeky stoupá. Sjezd jsme nakonec posunuli až na pátek a ve dvě odpoledne jsme vyrazili z „Čeláku“.

Ahoj Kuba

Zkušenosti čtenářů

Eňon

Pěkný, jak to za tohohle stavu vypadá mimo jezy? Vlny nebo je to zalitý? Dík.

David

Nejeli jste někdo teď Stvořidla? Zajímalo by mě, jestli je to za tohoto stavu (přes 2 m) zalitý, nebo ne…Dík za info, David

J.J.

Spodek je zality, tam kde jsou normalne pereje se da najit cesta kde jsou vlny, par velkych kamenu vytvari neprijemne vypadajici zumpy.
Stvoridla jsou na tom podobne, jen se ty vlny nemusi tolik hledat.

panda

no zaplavat bych tam vazne nechtel hlavne obcas ta zumpa byla vazne hodne pekna tam kde se v lete na skalach opalujou holky nahore bez tak se ted delal valec jako hrom

Fantomas

Vono to bejvá nebezpečný už když sou tam ty holky natož teď.

kmochacek

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: