HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Vodáci, vodačky a vodáčata

Vodáci, vodačky a vodáčata

Dovolujeme si vás pozvat na 1. ročník vodáckého plesu v Kolíně. Ples se bude konat v sobotu 13. dubna od 20 hodin k příležitosti zahájení vodácké sezóny a je určen pro všechny příznivce vodních sportů, vodáky i nevodáky.

Dovolujeme si vás pozvat na 1. ročník vodáckého plesu v Kolíně. Ples se bude konat v sobotu 13. dubna od 20 hodin k příležitosti zahájení vodácké sezóny a je určen pro všechny příznivce vodních sportů, vodáky i nevodáky. Už teď se můžete těšit na večer plný zábavy, na slosování vstupenek o hodnotné ceny, půlnoční překvapení a kapelu ESO, která bude hrát k poslechu i tanci.

Pro ty z vás, kteří to mají z Kolína zpět domů daleko, je zajištěno ubytování na místním zimním stadionu, který je od místa konání plesu necelý kilometr.

Více informací najdete na našich stránkách [redir=http://www.vodackyples.webnode.cz newwindow]www.vodackyples.webnode.cz[/redir], kde se také dozvíte více o právě probíhající fotosoutěži o volné vstupenky a další ceny.

Budeme se těšit a doufáme, že si večer společně s námi a svými kamarády užijete.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: