Vodácká sezona (v Boatparku) už je v plném proudu

Vodácká sezona (v Boatparku) už je v plném proudu

Jaro je tu a s ním i vodácká sezona v plném proudu. Jsi na ní připravený/á? Pokud ne, přijď k nám do Boatparku, my tě dovybavíme a rádi ti poradíme s výběrem nových, bazarových i půjčovenských věcí.

Prodáváme lodě značek Liquidlogic, Zet Kayaks, Perception, Spade Kayaks, Waka Kayaks, Dagger  a dalších. Od těchto značek u nás najdeš různé druhy kajaků na divokou vodu, moře, turistiku i klidnější vody.

(foto: archiv Boatpark)

Nejezdíš na kajaku, ale na kánoích či raftech? Nevadí, i těch u nás najdeš spoustu. Veškeré lodě značky Gumotex a Robfin jsou u nás k dostání a mnohé i k zapůjčení. Ani to tě nebere? Tak pak tě možná pobaví SUP (paddleboarding).  Ty tu samozřejmě máme taky.

(foto: archiv Boatpark)
(foto: archiv Boatpark)

Najdeš tady i všemožné vodácké doplňky o některých ani nevíš, že je nutně potřebuješ, ale nebudeš schopen bez nich náš obchod opustit Usmívající se. Kromě vodáckého vybavení nabízíme i campingový sortiment od nádobí, přes vařiče, spacáky a karimatky až po stany.

Začínáš s vodou, nebo si chceš zlepšit techniku? Neváhej a přihlas se do naší vodácké školy. Sám/Sama si určíš, kdy se lekce bude konat a kolik lidí na ní bude. Přes zimu využij naši školu eskymování, která probíhá vždy od začátku listopadu do konce března. Pak můžeš plynule navázat praxí na řece.

Vodácká škola (foto: archiv Boatpark)

Rozbila se ti loď? Je jedno jestli se jedná o prasklý kajak, promáčklou špičku nebo nafukovací loď prožranou skrz na skrz od myší. Všechno to vezmi a přines k nám na Sokolovskou ulici, my si s tím nějak poradíme.

Díra v lodi? (foto: archiv Boatpark)
Opravíme! (foto: archiv Boatpark)

V naší půjčovně si můžeš kromě klasických plastových pádel zapůjčit i pádla špičkové kvality od Wernera. Chceš, aby si tvoje děti vyzkoušeli jízdu na kánoi, SUPu či kajaku, ale nevyplatí se ti to kupovat? Tak přijď a půjč to i jim!

BOATPARK s.r.o.
Sokolovská 146, 186 00 Praha 8

www.boatpark.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: