Vodácký festival ve Zruči nad Sázavou již tuto sobotu

Vodácký festival ve Zruči nad Sázavou již tuto sobotu

V sobotu 4.6. opět uskuteční ve Zruči nad Sázavou Retroplavba a Vodácký festival.

Jednou za rok v muzeu vytáhneme lodě, které sice do muzea patří, ale ještě jsou schopné nějakou kratší plavbu podniknout. Doufáme, že se vám bude líbit to, že jsme letos posunuli termín na datum, kdy je již teplejší počasí a tak se akce mohou zúčastnit i ti, kteří jezdí jen za sluníčka. Pro účastníky Retroplavby na dřevěné nebo laminátové kánoi máme na festivalu pivo zdarma. Dobové kostýmy jsou vítány. Poplujeme opět pohodovou trasu z Horky zpod jezu do Zruče nad Sázavou. Opět vytáhneme některé z exponátů, abychom prověřili jejich odolnost. Vyplouváme ve 11:30 hodin z Horky nad Sázavou.

Vodácký festival ve Zruči nad Sázavou 2018

Samozřejmostí je prohlídka muzea, kde můžete ohodnotit další nové exponáty, například laminátový otevřený dvojkajak nebo rychlostní dýhovou kánoi starou 100 let.

Odpoledne od 13:30 je pak přichystán folkový festival, zahrají skupiny Choroši, Poslední Štych, Kasl Band, Pacifik. Vstup na festival je také zdarma. Více naleznete na stránkách pořadatele.

Návštěvu vodácké expozice nesmíte vynechat

Plujeme na starých kánoích, laminátkách a žebrovkách. Kdo podobný skvost nevlastní, nebo si ho nechce ošoupat, může se samozřejmě účastnit i na jiném plavidle.

Občerstvení zajištěno.

Kontaktní informace : Míla Pražák 605 242 362

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: