Vodácký festival ve Zruči nad Sázavou 2021 již tuto sobotu

Vodácký festival ve Zruči nad Sázavou 2021 již tuto sobotu

Po loňské pauze se v sobotu 4.9. opět uskuteční ve Zruči nad Sázavou Retroplavba a Vodácký festival.

Jednou za rok v muzeu vytáhneme lodě, které sice do muzea patří, ale ještě jsou schopné nějakou kratší plavbu podniknout. K tomu za námi dorazí kamarádi, kteří si nějaký takový kousek historie hýčkají doma pod postelí, v garáži nebo na půdě. A pak se ponoříme do rozbouřených a děsivých peřejí obtížnosti ZWB na Sázavě a užijeme si celých pět kilometrů Retro plavby. Vyplouváme ve 12 hodin z Horky nad Sázavou.

Samozřejmostí je prohlídka muzea, kde můžete ohodnotit další nové exponáty, například laminátový otevřený dvojkajak nebo rychlostní dýhovou kánoi starou 100 let.

Odpoledne od 14:00 je pak přichystán folkový festival, zahrají skupiny Sem Tam, Jauvajs, Nové Struny, Strašlivá Podívaná. Vstup na festival je také zdarma. Více naleznete na stránkách pořadatele.

Návštěvu vodácké expozice nesmíte vynechat

Plujeme na starých kánoích, laminátkách a žebrovkách. Kdo podobný skvost nevlastní, nebo si ho nechce ošoupat, může se samozřejmě účastnit i na jiném plavidle.

Pozor, během festivalu nebude možné pakrovat ve Zručském dvoře z důvodů konání večerní jiné akce, využijte prosím přilehlých parkovišť.

Občerstvení zajištěno

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: