Vodoskop aneb vodácký horoskop 2021

Vodoskop aneb vodácký horoskop 2021

Zlaté prsteny na všech prstech, tyrkysově zbarvené šaty s fialovými půlkruhy, lehce narůžovělá barva vlasů, a hlavně neuvěřitelné soustředění na tok vesmírné energie. Přesně takhle vznikal vodoskop, neboli vodácký horoskop, který pro vás připravila Berta, odbornice na řeč hvězd a nekonečných sil kosmu.

Beran

21. 3. až 20. 4.

Řeka: Chumava

Berani, váš horoskop pro rok 2021 je nabitý neobvyklými zážitky a přeje návštěvám. A to nejen návštěvám doposud nepoznaných míst, ale i sblížením se se zajímavými lidmi. Nebojte se vyrazit za exotičtějším pádlováním, jakmile to bude situace ve světe jenom trochu dovolovat a berte takový výlet jako investici do budoucna, která se bohatě vyplatí. Ať už se nakonec vyskytnete kdekoliv, okruh vašich „přátel od vody“ se bude dynamicky rozšiřovat, a to i bez vlastního přičinění nebo vetší námahy. Na důchod tak budete mít mnoho dobrých přátel v různých koutech světa, kteří vás vždy ochotně odloví v případě rozplavby.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Řeka: Mutyněveský potok

Býci, rok 2021 bude nakloněn zejména vytyčeným pracovním cílům. Pocítíte jasnou vizi, která vás přiměje udělat velký krok kupředu. Ať už toužíte otevřít luxusní vodácký kemp s wellness centrem na Hadovce nebo jen malou půjčovnu paddleboardů na Rolavě, směle vpřed, hvězdy jsou vám v příštím roce mimořádně nakloněny! Horoskop naznačuje, že v těchto vodách vás čeká obrovské naplnění a vaše materiální zabezpečení posunete na novou úroveň. Odměnou za tvrdou dřinu vám bude osudové setkání. Na sklonku sezony do vašeho života po řece připluje osoba, která jej otočí vzhůru nohama. Ale pozor! Vody její duše budou tak hluboké, že budete muset být obezřetní, abyste v nich brzy neutonuli.

Souloďníci

22. 5. až 21. 6.

Řeka: Klejnárka

Souloďníci, rok 2021 pro vás v první polovině bude hotovým vodáckým peklem. Na první jarní vodě, ještě než pořádně začne sezona, bohužel poničíte svojí milovanou kéňu a její oprava bude tak dlouhá a náročná, že prošvihnete další jarní vodácké taškařice. Rozhodně se ale pusťte do oprav a vytrvejte, kdo by sháněl kéňu novou, potkal by se s hněvem té původní, a to přece nechcete. Pro druhou část roku se planety přeskupí a vaše vodácké radosti nebudou brát konce. Každá řeka, ke které přijdete, bude plná vody a v každé hospodě bude pivo vychlazené tak akorát a utopenci budou pěkně uleželí.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Řeka: Brslenka

Raci, nesmíte se nechat odradit prvním neúspěchem a vytrvat. Pokud se nestane něco mimořádného, tak pro vás planety nachystaly nějakou tu taškařici spojenou s nedobrovolnou koupelí hned na úvod sezony. Mimořádně aktivní bude v tomto ohledu údolí řeky Doubravy, takže dávejte velký pozor nejen okolo Martinského kamene, až tudy při jarním odemykání poplujete. Po zbytek roku by mělo být vše víceméně stabilní, jen v říjnu je situace zatím trochu nejistá. Bude záležet, jakou drahou se vydá obří kus ledu plující s Golfským proudem, který v sobě nese obrovské množství vodní energie.

Lvoun

23. 7. až 22. 8.

Řeka: Velička

Lvouni, pro vás bude následující rok jako na houpačce a nebude to kvůli tomu, že se tuze rádi vrháte do peřejnatých řek a vydáváte se na zvlněné hladiny moří. Zásadní vliv bude v tomto roce hrát slábnoucí energie sluneční korony, která přinese do vašich plavidel mnoho nestability. V důsledku to bude znamenat, že budete na vodě mnohem častěji než v jiných letech, ovšem taky budete mnohem častěji terčem posměchu od vodáckých kamarádů, protože budete mnohem častěji plavat. Nelekejte se však, takový rok vyjde někdy na každého, planety měří všem stejně.

Mořská panna

23. 8. až 22. 9.

Řeka: Jeřice

Mořské panny prožijí harmonický vodácký rok díky velmi stabilní poloze Jupiteru a mimořádně vzácnému seskupení Saturnových měsíců. Jediné úskalí by na vás mohlo čekat v období okolo podzimního Hamerského potoka. V této době bude totiž Zemi míjet asteroid, který způsobí mimořádnou aktivitu kamenů v korytě tohoto toku, a tak bude potřeba dbát zde větší než zvýšené opatrnosti. Zejména kámen „Magneťák“ ve čtvrté kaskádě bude opravdu magnetický. V létě vás také čeká seznámení s mimořádně spřízněnou vodáckou duší, nepropásněte ho!

Vodováhy

23. 9. až 23. 10.

Řeka: Trusovický potok

Vodováhy, vám přinese rok 2021 jedno neuvěřitelné dobrodružství. Prožijete ho v zahraničí, u moře nebo oceánu a bude to opravdová síla. Pokud si teď říkáte, že něco takového se zrovna vám stát nemůže, ani kdyby měsíce všech planet tancovaly kozáčka, vězte, že může. Impulzem k tomuto mimořádnému životnímu zážitku bude červnové uvolnění energie z jádra naší planety, které nějakým způsobem ovlivní všechna znamení, ale právě vodováhy zdaleka nejvíce. Buďte tedy v očekávání a až ten veliký zážitek přijde, přistupte k němu s pokorou a úctou.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Řeka: Zubřina

Štíři, vy jste dětmi štěstěny. Vašemu znamení, které je pod vládou vodního živlu, rok 2021 velmi přeje! Již brzy z jara v sobě najdete dostatek energie, díky které se vám bude dařit opravdu ve všem, obzvláště pak ale v různorodých vodáckých dobrodružstvích. Brousíte si zuby na prvosjezd řeky uprostřed těžko prostupné džungle nebo vám už dlouho nedá spát několikametrový vodopád? Neváhejte a směle se pusťte do jakékoliv akce, žádná překážka pro vás nebude dost velká! Pro rok 2021 jste téměř nesmrtelní a následující vodácká sezona už nyní aspiruje na jednu z nejlepších ve vašem životě.

Střelec

23.11. až 21. 12.

Řeka: Vošmenda

Střelci, po celý rok věnujte značnou pozornost svému zdraví. Nejen alpské a ledovcové řeky, ale také naše české klasiky při jarních táních nebo vydatných deštích dokáží být až štiplavě ledové, a to pak zima vlezle zalézá za nehty. Snadno by vás mohlo skolit nachlazení či chřipka. Nezavrhujte popíjení bylinkových čajů a dopřejte si také dostatečné množství vitamínů, zejména vitamínu B. Zvolněte v přehnaných nárocích na sebe a pravidelné pádlování na řekách proložte jógou a meditací. Vyzkoušejte také dechové techniky – nikdy nevíte, kdy se schopnost zadržet dech na abnormálně dlouho dobu může hodit.

Vodoroh

22. 12. až 20. 1.

Řeka: Morávka

Vodorozi, váš rok bude plný kamarádů, kamarádek a společenského vodáckého života. Hra na kytaru u večerních ohňů vám půjde jako nikdy předtím, zlato v hrdle při zpěvu se bude objevovat samo od sebe, historky u piva budete chrlit jednu za druhou, obecenstvo je bude hltat v němém úžasu a i během plaveb a soulodí budete skvělými společníky nejen pro kamarády a kamarádky z vaší party, ale i pro kohokoliv z okolí. Dávejte si ale pozor, jaké lidi k vám tato mimořádnost přitáhne, i mezi vodáctvem se sem tam najde nějaký prevít.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Řeka: Luha

Vodnáři, vaším zvířetem bude v tomto roce bobr. Vězte, že jakmile při svých vodáckých výpravách potkáte tohoto živočicha, stane se z vaší plavby veliké dobrodružství. A protože bobrů na našem území přibývá, budete zažívat dobrodružných výprav opravdu hodně. Možná i díky těmto zážitkům začnete vyčnívat z davu a pomalu se budete dostávat do povědomí ostatních vodáků jako ti, kdo vyrážejí do opravdové divočiny, ne za jistotou běžných turistických řek. Važte si toho a každému bobrovi, kterého potkáte, poděkujte. Tato mimořádná situace už by se nikdy nemusela opakovat.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Řeka: Rozkošský potok

Ryby, váš vodácký rok bude letos naprosto harmonický a úžasný a všemi říčními nástrahami budete proplouvat hladce jako Jiří Prskavec mezi slalomovými brankami. Potíže vás ovšem budou potkávat na souši, takže tady si dávejte abnormální pozor, ať už zrovna pojedete nějakým dopravním prostředkem, nebo budete vybírat vhodné místo k nocování. Mimořádně aktivní erupce na Plutu, které budou tyto jevy způsobovat, totiž poleví až s příchodem podzimu. Závěr roku vám pak přinese jedno veliké (nebojme se říci životní) překvapení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: