Vychází Svět outdooru 1/2014

Vychází Svět outdooru 1/2014

Svět outdooru se tentokrát zaměřil na vybavení a tipy na výpravy do pohoří s výškou nad 6000 metrů. Na 74 stranách vás čeká spousta dalších zajímavých informací. Dozvíte se jakou výbavu používal Petr Major na své expedici po Skandinávii. V největším tuzemském magazínu s outdoorovou tematikou dále najdete rozhovor s extrémním sportovcem Tomášem Peterčekem, se sympatickou highliterkou Ančou Kuchařovou, s běžcem Pavlem Paloncým a o Beskydské sedmičce vám povypráví sportovní komentátor Martin Veselovský. Magazín je zdarma!

Speciální vybavení a zkušenosti pro cesty nad 6000 m popisuje článek [b]13 vysokohorských fíglů[/b], dále vám Radek Jaroš jak se stravovat v článku [b]Hlad i přejídání[/b]. Najdete tu přehled vývoje bot pro vysoké hory nazvaný [b]Šestikilometrové boty[/b]. Batohům je věnován článek [b]Specialisti mezi batohy[/b]. Pravidelné krátké recenze vybavení nabízejí redakční pohled na novinky, které jsme mohli před vydáním tohoto čísla v rukou.

Jak dopadla úspěšná expedice Marka Holečka v Antarktidě a kdo udělal první [b]Stopy na Samici milé[/b]? Co bylo největším překvapením ve vybavení pro Petra Majora na seakajakové expedici [b]S pádlem kolem Skandinávie[/b]? Čtěte články rubriky Expedice..

[b]Osobnosti[/b]

Dozvíte se něco o highlinerce Anče Kuchařové, která jako první Evropanka přešla obě highline Lost Arrow Spire v Yosemitech. Druhou osobností je úspěšný účastník závodů Adventure Race Tomáš Petreček, který se připravuje na expedici s Markem Holečkem s cílem dokončit prvovýstup na Gasherbrum I.

[b]Předplatné Světa outdooru za 79 Kč na rok[/b]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: