Vyhrajte nafukovací kajak GUMOTEX Twist N II – UKONČENO!

Vyhrajte nafukovací kajak GUMOTEX Twist N II – UKONČENO!

Letos je to přesně 60 let, kdy z výrobní linky sjel historicky první nafukovací člun společnosti GUMOTEX. A značka GUMOTEX Boats&Outdoor se v tomto duchu letos rozhodla pojmout i tradiční soutěž každoročně pořádanou ve spolupráci s vodáckým magazínem Pádler.

O co hrajeme?

TWIST N 2 je verze oblíbeného kajaku Twist 2 vyrobená z materiálu Light Nitrilon. Tento materiál je velmi lehký, takže loď pro dva váží pouze 11 kg. Výhodou je jeho snadná omyvatelnost, odolnost a vysoká trvanlivost. Twist N II má odnímatelné sedačky se zádovými opěrkami pro komfortní sezení v suchu. Kajak je velmi stabilní a pohodlně se do něj usadí jak malý kajakář, tak i osoba XXL. Je vhodný na rekreaci u vody na pláži, ale také na objevování nových míst na jezerech či na klidných řekách. Díky jeho nízké hmotnosti a snadné sbalitelnosti jej vezmete s sebou kamkoliv i v menším batohu.

Kajak Twist N II

Výhrou v soutěži je jako každý rok člun, letos kajak Twist N II, který prošel naším redakčním testem (brzy jej najdete na webu), a který se společnost GUMOTEX rozhodla věnovat čtenářům Pádlera.

Kajak Twist N II

Jak se soutěže zůčastnit?

Zkuste zapátrat v paměti, zeptat se starší ročníků, prohledat internet, protože letošní otázka je z historie nafukovacích člunů GUMOTEX. Pokud si nebudete vědět rady, správná odpověď je nebo brzy bude k nalezení. Stačí jen bedlivě sledovat články na www.Padler.cz, v časopisu Pádler, eshop www.gumotexcluny.cz nebo facebookový profil značky GUMOTEX Boats&Outdoor. Hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena, správná odpověď byla: COLORADO. Výhercem kajaku Gumotex Twist N II se stává soutěžící s emailovou adresou ivo.ondra@***.com. Gratulujeme!

Výherce bude kontaktován emailem.

Zkušenosti čtenářů

Michal Zvolánek

Bylo by fajn vyhrát tento kajak. Hned bych ho tohle léto jel s přítelkyní vyzkoušet někam na vodu 🙂

Martin Kucera

I pres neprizen nizke hladiny rek, muzem s nafoknot twista a padlovat na Pryglu

Roman Kolecek

Velice zajímavý kajak, vypadá dobře. Změna od pálavy, hned bych ho vyzkoušel na Moravici…vodákum ahoooj! 😀

Michal Zvolánek

Bylo by fajn vyhrát tento kajak. Hned bych ho tohle léto jel s přítelkyní vyzkoušet někam na vodu 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: