Zamračená Doubravka

Zamračená Doubravka

Předpověď počasí neslibovala azuro a tak se asi vodákům na vodu moc nechtělo, ale přijeli. A bylo jich spousta. Aby se škudlilové nedurdili, že 50 Kč za splutí je moc, vyvěsili pořadatelé hned u startu letáček s informací, co to je za papírařinu než je schváleno pouštění vody z přehrady. Padesát korun se navíc platilo za oba dva dny, takže cena velice mírná.

Nejdřív Dědek Doubravák slavnostně otevřel řeku.

Na startu jsme si popovídali s kamarádama a prohlídli výstavu OCéček, a pak už jen nafouknout rio…

Někteří začali nad jezem.

Jak to vypadá, tak ne, škoda.

Všiměte si, něco se nad kamenem zelená.

Pořadatel hlásí jednu omotanou plastovku tradičně na Martinu a lehce roseknutou hlavu pod Martinem.

Holčička měla naštěstí v raftu lepší posádku.

Bylo tam i veselo.

Fotky se mi moc nepovedly, jsou úměrné počasí. Sluníčko by jim slušelo víc.

Zkušenosti čtenářů

Honza :o)

Ahoj,
sobotu jsme spluli bez deště, ale balili jsme lodě za malé sněhové vichřice. Alespoň tak nám to připadalo, když nás vítr a sníh šimrali kolem krku. Brrr hnus….
Večerní zábava v Tunelu byla naprosto klidná a pohodová. Minulý rok to byla mačkanice. Trochu jsme podupali, sbalili nějaké jablíčka z tomboly, zapili pivkem a něčím na zahřátí a bylo dobře.
Nedělní Doubravu jsme vynechali, ale vyjeli jsme z Ústečákama na Stvořidla. Ráno kosa a sníh a na Stvořidlech podle SMS od Ronyho 61 cm. Na sjetí to bylo jen s malým drncnutím. Protože bylo hodně chladno balili jsme po jedné jízdě a šupajda k domovu.
Za pěkný víkend na vodě s kamarády posílám dík Bobrovi a jeho skautům, kteří se postarali o organizaci sjezdu i večerní zábavy. Svůj klobouk smekám a ještě jednou dík Bobře!
Honza :o)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: