Zamykání řek II

Zamykání řek II

Máme tu pro vás další část podzimního „zamykání řek“. Kterou akci si vyberete? Pokud také pořádáte zamykání řeky, či uzavírání sezony a nenašli jste ho ani v jednom díle, můžeme to napravit. Pošlete nám program vaší akce a k tomu nějakou fotku z loňska, pozvánku na vaše „zamykání řeky“ rádi uvedeme.

[b]17. října[/b]

V sobotu 17. října 2009 se koná [b]Zamykání Sázavy[/b]. V 10:30 se pod budovou Bisportu v Týnci nad Sázavou chystá Dědek Sázava, jak je už tradiční, vyprovodit vodáky na jejich poslední letošní cestu po řece z Týnce do Pikovic.

foto: archiv Bisportu

[b]24. října[/b]

[b]Ukončení vodácké sezony se splutím Opatovického kanálu[/b] začne v 10:00 v Lázních Bohdaneč (u mostu přes Opatovický kanál). Začíná se proslovy a vítáním Jeho veličenstva Čochtana.

Odjezd autobusů ze Semína zpět na loděnici KVT v Pardubicích bude asi v 16:30 (druhá runda 17:30).

Kdo nemá loď, ať jede na kole, nebo jde pěšky.

Více zjistíte na: [email]kv***********@vo***.cz[/email], [redir=http://kvt.pardubice.cz/main.php newwindow]webu pořadatele[/redir], nebo na telefonu 604 130 022

foto: Franta Načeradský

[b]31. října[/b]

Sraz na [b]Uzavírání sezony, splutí Orlice[/b] je v 10 hodin u loděnice v Týništi nad Orlicí, kde nejdříve proběhne slavnostní uzamknutí řeky. Po něm splujeme Orlici do Krňovic, což je téměř 14 kilometrů ZW.

Více vám sdělí: [email]vo********@se****.cz[/email]

foto: archiv pořadatele

Na [b]Zamykání Ostravice a vodáckých stezek[/b] se vodáci sejdou na soutoku řeky Ostravice s řekou Lučinou v Ostravě (mezi výstavištěm a Slezsko-ostravským hradem), kde v 11 hodin začne slavnostní zahájení a poté zamknutí řek otočením klíče.

Více informací o závodu a přihlášku najdete na [redir=http://www.svcampanula.cz newwindow]www.svcampanula.cz[/redir], [email]fr*********@vo***.cz[/email]

foto: archiv pořadatele

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: