ZET Trnava Xrace 2019

ZET Trnava Xrace 2019

Areál trnávského kanálu opět naplno ožije během posledního květnového víkendu. 24. 5. – 26. 5. pořádají Vodáci Choceň šestý ročník ZET Trnava Xrace. Nejobtížnější kanál ve střední Evropě opět nabídne víkend plný závodů a zábavy.

Již během pátečního odpoledne si budou moci závodníci natrénovat své „lajny“ na víkendové ostré jízdy. V podvečer můžete relaxovat u havlíčkobrodského piva Rebel a videoprojekce.

Sobotní dopoledne rozjedeme sprintem na celé délce kanálu. Po krátkém polední oddechu bude následovat funslalom s letos opět vylepšenou tratí. Pro ty, kteří toho stále nebudou mít dost, bude na zakončení dne na vodě připraven teamrace.

Neděle bude tradičně věnována kayakcrossu, který rozhodne o tom, kdo si odveze prizemoney za celkové vítězství. Pro Vás neambiciózní bude dostatek prostoru pro volné ježdění během celého víkendu. Pro letošek se můžete těšit na novou živou kapelu a DJ‘s, kteří rozproudí sobotní TXR párty. Pro účastníky je připravena aukce kajaku Cross od  ZET kayaks, HIKO setu na divokou vodu a pádla od Galasportu.

Ubytování ve stanu v areálu je zdarma. Občerstvení na místě zajištěno.

Veškeré informace a registraci najdete na webových stránkách závodu www.txr.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: