Zubr Cup 2010

Zubr Cup 2010

Už 5. ročník závodu X-trial ATEX proběhne dne 17.7.2010 ve sportovním areálu SK Ujčov. Štafetový závod tříčlenných družstev má letos dvě kategorie: běh – kajak – kolo in-line – kajak – kolo. Týmy mohou být i kombinované (muži i ženy). Jednotlivec soutěží ve všem samostatně.

Na startu závodu nebo v hledišti se objevila už celá řada zvučných jmen v čele s mistryní světa Kateřinou Migdauovou, bronzovým cyklistou z MS v Melbourne Ivanem Vrbou, kompletním týmem biatlonistů v čele se Zdeňkem Vítkem, Jaroslavem Soukupem, Tomášem Holubcem, Zdenou Vejnarovou a dalšími, čtyřnásobným mistrem světa v kvadriatlonu Miroslavem Podborským, účastníkem Závodu míru Rudolfem Labusem a dalšími osobnostmi.

[b]Přihlásit[/b] se můžete on-line [redir=http://www.zubrcup.cz/prihlaska.php newwindow]na webu pořadatele[/redir] a to nejpozději do 15.7.2010.

Přihláška je závazná, je však nezbytné projít ještě osobní registrací před závodem a na místě uhradit startovné ve výši 350 Kč za 1 tým/jednotlivce.

Přihlásit se však můžete i přímo před závodem.

Vyhlášení výsledků cca 30 min.po projetí cílem posledního závodníka.

Od 10:00 hod je tu připraven adrenalinový program: paraglaiding, zorbing, horolezecké stěny, čtyřkolky, rafty, atd. Po celý den je možnost koupání u Penzionu Zubr, nafukovací atrakce, trampolíny, hudební doprovod, modelářská show, tenis a další.

Večer se ještě koná DISCO a ohňostroj.

Podrobnosti k závodu najdete na [redir=http://www.zubrcup.cz newwindow]webu pořadatele[/redir].

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: