Zveme na nervy drásající souboje florbalového vodáckého svátku Troja Florbal Cup 2020

Zveme na nervy drásající souboje florbalového vodáckého svátku Troja Florbal Cup 2020

Už potřinácté v řadě se v termínu 11. – 12. ledna 2020 v trojském vodáckém areálu uskuteční již legendární florbalový turnaj TROJA FLORBAL Cup 2020 – Memoriál Michala Makovského. Rádi bychom tímto všechny vodáky pozvali na sportovní, ale zároveň i kulturní událost, na které žádný z čvachtalů nesmí chybět.

V pražské loděnici UK FTVS na vás budou jako každoročně čekat nervy drásající souboje týmů nejen z celé republiky o prestižní ocenění nejlepší florbalisté jezdící na vodě a pohár Michala Makovského. Dále spousta zábavy s vyvrcholením v podobě sobotní párty a občerstvení v místní restauraci Loděnice.

V létě roku 2013 nás náhle, po zákeřné nemoci, opustil zakladatel našeho vodáckého turnaje, vodák, velký sportovec, trenér, skvělý kamarád a především úžasný člověk, Michal Makovský. I na jeho počest pokračujeme v jeho práci a chceme vidět, co nejvíce týmů o prvním lednovém víkendu v tělocvičně v Troji, ať se má Micháč na co dívat!

Program celého víkendu:

Stejně jako v minulých ročnících se bude turnaj odehrávat ve dvou hracích dnech a to o víkendu 11. 12. 1. 2020 (pořadatelé si vyhrazují právo změny při neúčasti dostatečného počtu týmů, bude upřesněno). Začátek sobotního programu je předpokládán na 09:00, kdy se odehrají základní skupiny. Nedělní program bude po sobotním večírku odstartován v rozumnou ranní hodinu vyřazovacím pavoukem. Vrchol turnaje v podobě finále se bude hrát kolem druhé hodiny odpolední.

Stejně jako loni se bude také soutěžit o individuální Micháč trophy, kterou získá nejvšestrannější hráč z dovednostní soutěže.

Troja Florbal Cup - Memoriál Michala Makovského 2019
Troja Florbal Cup – Memoriál Michala Makovského 2019

Hned vedle tělocvičny bude k dispozici občerstvení v místní restauraci, dále možnost tréninku na kanále, který prošel v uplynulých letech kompletní rekonstrukcí a samozřejmě pravá vodácká party! Účast přislíbila i legendární vodácká kapela Sjetý Noty. Doufáme, že se opět sejdeme v hojném počtu a všichni si užijeme nejen sportovní, ale i společenský víkend.

Družstva: 3+1 (maximálně 7 hráčů)

Jedná se o florbalový turnaj, kterého se mohou zúčastnit slalomové, sjezdové, rychlostní, raftové a další vodácké kluby. Všichni hráči jednotlivých družstev musí být členy ČSK nebo SvoČRu, případně obdobných svazů zahraničních! Z jednoho klubu se může přihlásit více týmů. Přesné detaily (časové, organizační a hrací systémy) budou včas oznámeny po obdržení všech přihlášených týmů.

Startovné: 150 Kč/hráč

POZOR!!! Při placení startovného je tým povinen předložit registrační průkazy všech hráčů!!!

Přihlášky zasílejte nejpozději do 5. ledna 2020 přes tento přihlašovací formulář.

Těšíme se na vás!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: