Adrenalin Cup 2012

Adrenalin Cup 2012

Na startu nevidomý běžec Jan Říha, vodní slalomář Jaroslav Volf, sjezdař a slalomář Kryštof Krýzl či bikerka Tereza Huříková. Biker Jan Škarnitzl chce vyhrát. Nevídaný souboj běžců, padáčkářů, bikerů a kajakářů nabídne letošní 16. ročník Adrenalin Cupu, který 23. června 2012 proběhne v Ostravici v Beskydech.

Zkušenosti čtenářů

Toncek

Zajímalo by mě, proč při adrenalin cupu je u kajaku vynecháno jediné pěkné místo, které by bylo hodno adrenalinu. Takhle to opět vypadá na turistiku s brankami a kajak je v porovnání s ostatními disciplínami zcela nezajímavý.

Srb

…tak to zkuz. Pak si to povime. …za sebe muzu rict, ze mam v cili dycky adrenalinu milionkrat vic nez na desetimetrovym vodopadu…. …kazdopadne te kaskady je skoda, ale mrtvejch by tam bylo asi na poradatele proste moc…

Honza

Že je kaskáda v CHKO a má statut přírodní památky, to Ti uniklo? Ještě jsem tam sice nezažil, že by ochranáři prudili, když ji někdo sjíždí na vlastní triko, ale oficiální požehnání pro hromadnou akci nedají. A to si pořadatelé pochopitelně nelajsnou.

Břeh

Přesně jak říká Srb, po dojezdu jsem si rozhodně na nedostatek adrenalinu ještě nestěžoval.

maroul

…pamatují že se kaskáda na AC jela.chko je to celé, včetně přehrady, neskutečný boj aby se to tam vůbec pořádalo…jede tam 50 teamů, a po 30 minutách pádlování na 170 tepech by tu kaskádu dalo hádám 10 kluků, ostatní by chytali ve frýdku jestli to tam teče..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: