Čertovy proudy 2019 i se jmény peřejí

Čertovy proudy 2019 i se jmény peřejí

Čertovy proudy se letos opět vydařily a ihned po víkendu se začaly sociální sítě plnit fotkami a krátkými filmy ze splutí. My jsme pro vás vybrali video od Petra Legáta zvaného Pepák, který ke všem záběrům na videu přidal i jména peřejí, ze kterých jsou. Jediné, co Pepákovi ve videu chybí, je Váňův skok, jež je součástí slalomové trati. Pepák uposlechl výzvy pořadatelů a nepletl se slalomářům do závodů a tréninků, za což mu dáváme palec nahoru. Tak zase za rok na Vltavě pod Lipnem AHOJ! Jo a v komentářích klidně vložte odkazy i na vaše videa!

Zkušenosti čtenářů

Jakub

Mini video ze Železňáku https://www.instagram.com/p/B1oS-RTiL1D/

Jakub

…ještě jednou jako odkaz.. Mini video ze Železňáku https://www.instagram.com/p/B1oS-RTiL1D/

Kuře

Asi to sucho, ale mělo to letos dobrou prací sílu…;-)

Klukadam

Tak se eskymuje na Schodech – borec v poslední minutě:
https://www.youtube.com/watch?v=XSzqb6pWs5c

bouky

Video není k dispozici.

Mates K.

Chápu výchovný tón, ale Váňu šlo v pohodě jet s požehnáním organizátorů  – ihned po startu Dam to Dam (nebo koneckonců jako jeho účastník) popřípadě těsně před přestavbou slalomové trati s výslovným souhlasem.
PS video nefunguje.

bouky

zdravim vodaky. dovoluji si dotaz jestli nema nekdo video s popisem pereji na kamenici. , kde je to s nazvy pereji o dost slozitejsi a nekdy ne uplne sjednocene nazorove. no neni to ted uplne aktualni ,-) ale prece jenom malicko k tematu snad ano. mozna by stacili obrazky nebo mapka? ze bych v tom uz konecne mel jasno. diky bouky

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: