Čertovy proudy budou hostit Mistrovství Evropy v extrémním kayakingu

Čertovy proudy budou hostit Mistrovství Evropy v extrémním kayakingu

Už šestý ročník Mistrovství České republiky aka European Open v extrémním kayakingu se uskuteční poslední srpnový víkend (31. srpna – 2. září 2012) pod Lipenskou přehradou, na části Vltavy nazvané Čertovy proudy. HIKO Devil’s Extreme Race startuje v Loučovicích, vyhlášeno je několik různých závodů. Kvalifikace se jede na Loučovické kaskádě, finále, kayak cross a závod týmů na Čertových proudech. Pro letošní rok si připravili organizátoři řadu novinek.

„Hlavní letošní novinkou je, že jsme zařadili kategorii profi. Důvodem je dát šanci i těm, kteří se nechtějí utkat přímo se světovou špičkou a zároveň o závody nechtějí přijít.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Zkušenosti čtenářů

Vytoun

Zdravim!

Ze stránek bych vytušil, že voda poteče vod úterka 28. Na povodí mi potvrdili harmonogram dle http://www.erc2012.com/download/100344/harmonogram-zavodu-lipno-2012-ve-zkratce/. Tak jak to bude? Co to úterý? Díky.

Jarda

Mohl by prosím někdo uvést na pravou míru jak že je to s pouštěním vody, např na webu devilsextremerace.com je psáno že voda poteče šest dní (od úterý do neděle) ale ve výše uvedeném harmonogramu se úterý vůbec nevyskytuje a ani nikde jinde o tom jak dlouho a jestli v úterý poteče voda zmínka není. Děkuji

VašekV

Ahoj,
teď jsem volal na dispečink PVL a bylo mi sděleny následující překvapivé novinky!!! Voda teče:
ÚT 28: neteče.
ST 29: 10-16. 25 kyblíků.
ČT 30: 8-16. 18 kyblíků.
PÁ 31: 8-16. 18 kyblíků.
SO 01: 8-18. 18 kyblíků.
NE 02: 8-16. 25 kyblíků.
Moc se mi to nezdá, ale kdo jinej by to měl vědět líp než D-PVL 🙂 Takže to bude asi trochu překvápko, jak to vlastně dopadne.

Simon

ještě se ke mně dostalo kanálama, že v neděli nemůže veřejnost jezdit čerťáky vůbec(asi kvůli raftum či co). co je na tom pravdy?
má to někdo i z nějakého renomovaného zrdoje?

Terezka

V neděli by měla být pauza mezi raftovými sjezdy od 11h30 do 14h. Bylo by fajn časy dodržet, přeci jen je to mistrovství Evropy…

Terezka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: