Corsica Kayak Week 2009

Corsica Kayak Week 2009

Aktualizováno! Na vodácky hojně navštěvovaném ostrově Korsika se letos opět chystá velké setkání pádlistů z celého světa. Korsika je snad všem pádlistům známá divokou vodu světové třídy a bohužel také neutuchajícími snahami o stavbu nových přehrad. Na vodácké setkání Corsica Kayak Week nás všechny zve magazín Kayak Session.

Akce Corsica Kayak Week by měla navázat na protest proti přehradě na Rizzanese z roku 2007, který organizoval fotograf Raphael Thiebaut. Tehdy se zúčastnilo téměř 150 pádlerů a Raphael společně s redakcí Kayak Session se rozhodli, že budou podobná setkání pořádat na Korsice každé jaro. Tento společný týden umožní vodákům nejen si společně zajezdit na jedinečných korsických řekách, ale také ukáže, kolik lidí každoročně jezdí na Korsiku za pádlováním a snad tak pomůže zastavit nekalé plány na stavby dalších přehrad. Základní kemp byl zvolen na břehu řeky Tavignano, kde je kemp se sociálním zařízením a další nezbytnosti. Kemp stojí 5 Euro na noc.

Corsica Kayak Week

Pokud tedy chcete na jaře vyrazit na Korsiku, určitě navštivte Corsica Kayak Week 2009, který je zárukou skvělého pádlování a setkání se spoustou vodáků (doufejme) z celého světa. Více informací již brzy v HYDRU, v časopise Kayak Session nebo na webu www.kayaksession.com

Organizační informace:

přeložil: Snížák

Foto: Raph Thiebaut, Kuře

Zkušenosti čtenářů

Ondřej Skrbek

Nazdar vodníci
Koukněte na Forum,nabízím tam volná místa v autě na prodlouženej vejkendík na Korsickou pádlovajdu..,
Ondra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: