Devils Extreme Race 2013

Devils Extreme Race 2013

Již tradiční extrémní závod nebude při vypouštění Lipenské přehrady o posledním prázdninovém víkendu chybět ani letos. Devils mají letos opět přízvisko otevřeného mistrovství Evropy a tak se na startu můžeme těšit na zvučná jména extrémní vodácké scény.

Oproti předchozím ročníkům bude závod probíhat hned s několika změnami. Počet přihlášených závodníku je stanoven na maximálně padesát. Pokud tedy máte zájem závodit určitě se včas přihlaste. Prozatím je vypsána kategorie K1M, v případě dostatku závodnic (nejméně 10) bude otevřena i kategorie K1Ž, kategorie juniorů ani singlířů letos otevřena není. Mohou však závodit v K1M.

Harmonogram závodu:

Voda na Lipně letos poteče v pátek od 14.00 do 18.00, v sobotu od 8.00 do 19.30 a v neděli od 8.00 do 17.30. Kompletní rozpis akcí na letošní Lipno naleznete na www.kanoe.cz

Zkušenosti čtenářů

francesco

A netuší někdo, zda bude jako vloni vstřícný přístup ČD? Pár lidí mi říkalo, že se na tom pracuje, ale… Já do ČD psal poděkování, ale ani neodpověděli.

žralok

Nebyl tehdy nějaký důležitý mezinárodní závod raftů jako důvod vstřícnosti ?

francesco

No jasně že byl, ale upřímně, z hlediska PR to byla dost irelevantní akce…prostě to někdo dojednal a oni vyšli vstříc. Proč by to nemohla být tradice… Myslím by klidně každej rád dal i nějakou tu kačku za permici na ten který den. Ale jak říká, mně na poděkování opakovaně nereagovali, to se pak těžko něco domlouvá. Chtělo by to zjistit, kdo to vloni domluvil a s kým…

bouky

chybí jedno zásadní jméno, všem notoricky známý pádler z itálie fillipo brunetti, ou jééé.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: