Devils Extreme Race 2016

Devils Extreme Race 2016

Už jen pár týdnů zbývá do zahájení jubilejního desátého ročníku Devils Extreme Race. Na co se letos můžete tešit?

Letošní ročník Devils Extreme Race bude výjimečný. Závod totiž bude slavit desáté narozeniny a zároveň se bude jednat o poslední ročník, pořádaný v podobě, na jakou jsme byli léta zvyklí. Dle pořadatelů prý vznikne něco zcela nového (a nebo už nebude nic).

Devils Extreme Race 2016 - plakát

Termín závodů je v obvyklém termínu vypouštění Lipna, konkrétní datum letos připadlo na 19 – 21.8. Voda na Lipně ale poteče (15 m3/s) už 14 dní před závody, protože Lipno bude hostit tzv. Olympijský park – možná znáte zimní podobu tohoto projektu z Letné.

Samotné závody proběhnou stejnou formou jako v předchozích letech – kvalifikace na trati z Loučovic nad Škvíru, pro postupující Head 2 Head na Schodech a vše uzavře ZET Dam2Dam jako loni. Profesionální časomíra od firmy sportsoft.cz je již objednána, takže hladkému průběhu nebude nic bránit.

Registrace do závodu je už otevřena, tak moc neváhejte. Počet závodníků je omezen!

Závodníci registrovaní do 31.7. si jako součást resgistrace mohou objednat i originální Devils triko!

Pokud ještě váháte pak vězte, že prize money jsou letos opravdu fenomenální — 3000 EUR pro vítěze Hiko EKEC tour 2016, který bude na Devils vyhlášen + 1000 EUR od firmy ZET Kayaks pro vítěze závodu ZET Dam2Dam.

Hromadný průjezd Škvírou při ZET Dam2Dam 2016 / F: JKBHromadný průjezd Škvírou při ZET Dam2Dam 2016 / F: JKB

Pro letošní ročník by měla být opět zajištěna doprava vlaky, kterou pravděpodobně zajistí Jihočeský kraj. Podrobnosti budou včas oznámeny, aby si všichni mohli zajistit platné jízdenky.

Velké díky patří všem sponzorům závodu! Doufáme, že se letos uvidíme a všichni se přijedete rozloučit s Devils Extreme Race tak, jak se sluší a patří.

Váš Devils team …

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: