HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Duatlon na Ohři – do Kynšperka na koloběžce, zpět do Sokolova v kánoi

Duatlon na Ohři – do Kynšperka na koloběžce, zpět do Sokolova v kánoi

Již tradiční závod Duatlon na Ohři, který spojuje vodáctví a jízdu na koloběžce, letos proběhne v sobotu 4. září. 2021.

Závod se startuje v 10:00 (registrace již od 09:00) v areálu tábořiště a loděnice Dronte Sokolov. V Sokolově nafasujete koloběžku a přes Hlavno a Dasnici se pustíte na 14,8 km dlouhou trať proti proudu do Kynšperka nad Ohří. V Kynšperku pak z koloběžky přesednete do kánoe a na té po po 15,4 km doplujete zpět do Sokolova na start, kde je zároveň i cíl závodu. Během plavby vás čeká jeden jez v Černém Mlýně, který lehce překonáte šlajsnou.

O umístění rozhodne výsledný čas v cíli závodu, jde ale především o zážitek a zvítězí každý, kdo se zúčastní! Ohře je vhodná pro začátečníky, ale ani zkušení vodáci se nebudou nudit.

Duatlon na Ohři

Startovné 300 Kč/dvojice zahrnuje zapůjčení koloběžky a lodě a malé občerstvení. Je možnost závodit i na vlastních koloběžkách (nevzniká nárok na nižší startovné), kánoe jsou stejného typu z půjčovny Dronte. Závodí se ve dvojicích, závodit mohou i děti – tedy posádka dítě a dospělý, který je zodpovědný za nezletilého závodníka.

Podmínkou k účasti je předchozí registrace, cyklistická přilba, fyzická zdatnost a znalost plavání. Nezapomeňte si s sebou vzít také dobrou náladu a pláštěnku – jedeme za každého počasí.

V cíli bude možné občerstvení, opékání buřtů a sdílení zážitků až do večerních hodin.

Vodácká tábořiště DRONTE - Kynšperk nad Ohří, Sokolov, Loket

Rádi byste se zúčastnili této parádní akce, ale nemáte potřebné vybavení? Nechte to na nás. Při vypouštění přehrad, společných splutích, odemykáních a zamykáních řek organizujeme půjčování lodí i veškerého vodáckého vybavení. Půjčujeme otevřené i zavřené kánoe, kajaky, nafukovací lodě i rafty včetně pádel a vest. Vybavení dovezeme na start a opět vyzvedneme v cíli.
Vše objednáte na našich webových stránkách, emailu pujcovna@dronte.cz nebo na telefonu 775 86 86 86.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: