First Kayak Expedition around Georgia

First Kayak Expedition around Georgia

Když jsme před rokem v Turecku jeli jednu řeku blízko Gruzínských hranic říkali jsme si co asi voda v Gruzii. Pár měsíců po návratu se v Kayak Session objevil článek od nějakých angličanů, že v Gruzii byli a nějaké řeky tam sjeli. Pomalu jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že za rok se k Černému moři vrátíme a tu Gruzii vyzkoušíme.

Přípravy pomalu a laxně plynuly, ale tak nějak jsme začali zjišťovat, že v Gruzii jsou i vodáci a rádi by nás ve svojí zemi přivítali. Už to začínalo vypadat, že teda vyrazíme. Sestava se nakonec ustálila na čtyřech členech – Pája Lichtág, Vojta Hejtmánek, Číva a já. Přípravy jsme se snažili nepodcenit a po koupi letenek už bylo jasné, že do Gruzie skutečně poletíme.

Zkušenosti čtenářů

francesco

Dobrá práce pánové, zní to náramně, těším se na další informace a doufám nějaké promítání!

jirka

pánové přiznejte se, co mělo větší průtok voda nebo čača?
…čeští vodáci s Gruzíny to je smrtelná kombinace ;-)…už se těším na články

Pája

Řeky byly nadupaný dost, ale srážka s Čačou to je srážka s parním válcem. Pokud piješ Stroh rum po deckách, tak budeš připraven na Čaču, ale my nebyli.

jirka

Jo jo, připraven není asi nikdo…mě jednou čača změnila třídenní pohodovou akci na devítidenní „extrém“ . Z odlehlých hor prostě nebylo úniku. Do civilizace jsme se museli prochlastat.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: