FreeStyle Fest 2015

FreeStyle Fest 2015

11. až 13. září se opět na trojském kanále v Praze objeví špička evropského freestylu. Třetí závod Evropského poháru ve freestylu na divoké vodě bude hlavní, ale rozhodně ne jediná disciplína na letošním Freestyle Festu.

Vítáni jsou nejen freestyloví jezdci a jeho fanoušci. Kromě našláplého EuroCupu se totiž můžete těšit na sobotní Kayakcross a nedělní Fun Slalom. Bude se soutěžit o mocné ceny a nebude chybět bohatá noční Tombola. Vyhrát může každý, kdo bude přihlášen na jakoukoliv ze soutěžních disciplín. Po tombole pak bude následovat party, ke které nám zahrají Mighty Souljahs.

Závod se pojede ve válci – Tlamě. Počet startujících z jedné krajiny není limitován. Soutěžit se bude dle platných ICF freestyle pravidel. Jednotlivé kategorie se budou otevírat při minimálním počtu pěti závodníků. Závodníci nemohou závodit ve více kategoriích najednou. Prosím do závodu se registrujte co nejdříve.

Vedle Kayakcrossu a Fun slalomu vás bude také čekat kopec dalších volnočasových aktivit, jako závod na slackline, paddleboardy a další. Pro startující v jakékoliv disciplíně bude možné volné pádlování na kanále v průběhu celého víkendu. Vzhledem k suchému létu je kanál v Troji stále v provozu pouze do 19 hodin, a proto bude program festivalu oproti původnímu plánu upraven.

Akce se tradičně koná v areálu HG Camp Sport Troja, ale přehlédnout to asi nepůjde. Vstup pro diváky je zdarma a i pro ně jsme letos připravili pár drobných aktivit.

Registraci, aktuality a všechny podrobnosti najdete na webu nebo také na facebooku. Registrace na všechny závody je možná na webu CNAWR do 9. září, tak neváhejte. Do kayakcrossu se může přihlásit kdokoliv nejpozději hodinu před startem závodu. Startuje se ze břehu.

Přijďte do Troje, užít si parádní freestylový koncert, do sytosti se vypádlovat a hlavně se zabavit!

Těšíme se na vás.

CNAWR

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: