HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

HGčko v Troji (PR)

HGčko v Troji (PR)

Od konce března 2011 mají vodáci, kteří navštíví slalomový kanál v pražské Troji, konečně po ruce prodejnu s kompletním sortimentem lodí a vybavení na divokou vodu i turistiku. Nově otevřené HG Sportcentrum Troja v prostorách bývalého sídla Profiplastu láká pádlující veřejnost nejenom specializovanou prodejnou.

Jednou z takových akcí je [b][redir=http://www.hgsport.cz/cs/page/zahajeni-sezony-v-troji newwindow]Slavnostní zahájení sezony[/redir][/b], které proběhne ve dnech [b]29.4. – 1.5. 2011[/b].

Během této akce budou mít příchozí možnost zdarma otestovat široké spektrum mořských i nemořských kajaků, vyměnit si zkušenosti s ostatními kajakáři a skouknout promítání z cest a expedic. Kromě toho bude připraven bohatý doprovodný program, občerstvení a bezpochyby narazíte na známé tváře českých i zahraničních vodáků.

Víkend bude zakončen nedělním pádlováním z Troji do Klecan, což je pohodová plavba nečekaně pěknou krajinou v okolí Prahy.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: