HIKO Youngsters kempy 2015

HIKO Youngsters kempy 2015

Slunce nám již začalo ohřívat vodu a tak je načase Vás pozvat na další ročník HIKO Youngsters campů. Letošní kempy 4. ročníku se budou konat v Praze na kanále v Troji. První termín je vypsán na 16. – 17.5. 2015 a druhý na 1. – 2.8. 2015.

Kemp je určen pro začínající i pokročilejší kajakáře a kajakářky. Není důležité jestli zvládáte eskymácký obrat nebo jste už schopni splout řeku. Během tréninků 2x denně jste rozděleni do malých skupin dle Vaši výkonnosti, které budou mít na starost zkušení instruktoři.

Každý den nás čeká také menší závod v kterém si vítězové odnesou hodnotné ceny od firmy HIKO. Večer si povíme něco o pádlování a podíváme se na naše záběry z vody – kde děláme chyby nebo co je naopak správně provedené.

Pro účastníky je také připraveno testování produktů po celou dobu kempů zdarma a to vodácké oblečení HIKO, různé druhy kajaků od HG sportu a pádla značky ROBSON.

Zázemí kempu poskytne HG sport přímo vedle slalomové dráhy a občerstvení i se sobotním grilováním zajistí Boulder v síti. Kdo by již neměl žádnou energii, tak tu nám během víkendu bude pravidelně dodávat Red Bull.

Zapůjčení kompletního vybavení je možné na www.hgsport.cz (nutná rezervace).

V případě zájmu je možné zajistit za příplatek ubytování v 2 místných chatkách v místě konání.

Přihlášky zasílejte na ke**@pi***************.cz a uvádějte: Jméno, rodné číslo, termín kempu, variantu.

Cena:
– 1300 kč ( zahrnuje: 2 noci v kempu, pronájem kanálu, sobotní grilování, 2 závody, testování produktů,instruktory)
– 1250 kč (cena bez sobotního grilování)

V případě uhrazení zálohy 200kč do 10.5.2015 sleva 50 kč.

Zálohy zasílejte na č. účtu: 43-5375100297/0100
v. symbol: rodné číslo
zpráva pro příjemce: jméno a příjmení

Neváhejte a přijeďte se něco naučit, najít nové přátele a hlavně si užít víkend na vodě. Přijet můžete jak sami, tak klidně i s partou lidí, či celým oddílem.

V případě dotazu neváhejte psát na On***@pi***************.cz. Více informací s detailním programem naleznete na WWW.PIRATE-PRODUCTION.CZ.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: