HYDRO 3/09 – Morava vodácká

HYDRO 3/09 – Morava vodácká

No uběhlo pár týdnů a doufám, že už máte poslední HYDRO řádně přečtený, protože se do vašich schránek kvapem blíží další, letos již třetí výtisk. Tentokráte jsme se trochu zaměřili na vodáctví ve východní části naší republiky – na Moravě. K tomu navíc každý ve svém HYDRU obdržíte speciální HYDROSpeciál, kde si určitě také dobře počtete. A teď už rychle co sme to vlastně do novýho HYDRA nachystali…

Asi nikoho nepřekvapí tradiční Bulvárek, který následuje veledůležitá věc. Vyhlášení HYDROnadílky. Je mi trochu líto, že jsem zase nic nevyhrál, ale štěstí se usmálo na spoustu dalších. A pak už hurá do prvního čtení. Hned na úvod si pro nás Ivana Jakubková připravila článek o turistických řekách na Valašsku a v přilehlém okolí. Osobně se přiznám, že už vím kam pojedu v létě se svojí starou laminátkou, protože to co se tu nabízí je vážně labůžo.

A to už jsme vlastně dávno pryč z Moravy. Zatím sice jen kousek, ale ne na dlouho. Jakub Havel se vloni vydal probádat kus Švédska v oblasti Dalsland z otevřené kanoe a k tomu pořídil i něco parádních fotek z tamních jezer. Když navíc zjistíte, že část cesty nemusel vůbec pádlovat, určitě budete chtít vyrazit také.

Víte co všechno se může stát když nemá moře zrovna náladu nechat po sobě jezdit lidičky na seakajacích? Jiří Hron to vloni trochu neplánovaně zjistil s partou kamarádů na Korsice a nevím nevím zda nemám pomalu seakajaking vyřadit ze své databáze letních turistických aktivit a zařadit ho spíše mezi extrémní sporty. U čtení mi až tuhla krev v žilách.

A je konec. To jsem to zase všechno zhltnul jedním dechem. A už aby pomalu leželo ve schránce další HYDRO. Příště si musim dát pozor a číst si ty články postupně. Ikdyž to se dá těžko. A vy honem utíkejte do schránky, jestli už vám tam taky náhodou vaše nový HYDRO nepřistálo a nebo do voblíbený trafiky, kde ho určitě seženete. Přeju příjemné čtení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: