Junior Xrace – Kanál Brandýs

Junior Xrace – Kanál Brandýs

V sobotu 16. 9. odstartuje závěrečný závod série pro mladé pádlery a pádlerky Junior Xrace. Tradičně se tento závod koná na kanále v Brandýse nad Labem. Kanál Brandýs nad Labem je umístěn na malebném místě v samém centru města pod zámkem. Jde o první slalomový kanál v Čechách, který svou náročností nabízí ideální prostředí pro trénink mladých kajakářů.

Jako vždy se můžete těšit na den plný pádlování, závodění a zábavy. Program odstartujeme v 8 hodin ráno, kdy budou vydávána naše nová startovní čísla pro Junior Xrace. V 9:30 se společně rozcvičíme, aby byli všichni závodníci dostatečně připraveni.

První závod začne v 10 hodin, a to sprintem. Přesné časy a výsledky budou, jako vždy, měřeny naší choceňskou časomírou a okamžitě zveřejněny na webu juniorxrace.cz. Po obědě se přesuneme k Fun Slalomu, kde budou závodníci postaveni před výzvu tratě se 7 brankami. Závodění ukončíme kayakcrossem, který je nejtěžším úkolem pro všechny naše závodníky.

Závodit budeme ve 3 kategoriích:

  • Žáčci 6-8 let (narození 2014 – 2016)
  • Žáci 9-12 let (narození 2010 – 2013)
  • Junioři 13-16 let (narození 2009 – 2006)

Žáčci budou své závodní jízdy absolvovat v bazénu nad kanálem, zatímco žáci a junioři se utkají na slalomovém kanále.

Rádi bychom přivítali všechny, kteří se zúčastnili předchozích dvou závodů Buben a Kayakfest, stejně jako nové závodníky.

Výsledky, fotografie a videa z minulých ročníků naleznete na našem webu juniorxrace.cz. Registrace posílejte ve formátu (Jméno, Oddíl, Datum narození) na e-mail [email protected].

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: