Krakonošovo Labíčko

Krakonošovo Labíčko

O uplynulém víkendu pokračovala česká kayakcrossová tour dalším závodem, který se konal na Labi v úseku okolo Vrchlabské soutěsky. Už předem vám mohu prozradit, že to byla velice podařená akce a rozhodně se na ní bude dlouho vzpomínat. Však si přečtěte jak jsme si víkend na Labi užili.

Již dlouho předem nám Venca Jezvina, z oddílu Loko Trutnov sliboval, že závod na Labi bude fenomenální a že se rozhodně musíme zůčastnit. Nikdo ale nečekal, že to bude až taková pecka a kdyby v sobotu přálo ještě počasí nemohlo by to snad být lepší.

Prvním kladným bodem byla možnost trénovat na závodní trati již v pátek a to po dobu tří hodin. Očekával jsem davy trénujících závodníků, ale nedočkal jsem se. Ti, kdo se nedostavili neví o co přišli, protože na celém Labi téměř nikdo nebyl a krásně jsme si ho v pátek užili, o závodní trati nemluvě. U trati pak pořadatelé připravovali nutné vybavení na nadcházející závod. Večer jsme se přesunuli do campu na loděnici Harta, kde byl připraven super kempovací plac a stánek s občerstvením. Vhod přišel i stan, který měl původně sloužit jako podium pro sobotní koncert, ale nakonec všem posloužil i jako nocležna, když v noci přišla přeprška.

foto: Tomáš Mähring a Terka Svobodová

Zkušenosti čtenářů

Tomáš Mähring

Jojo, velkej dík organizátorum, supr odvedená práce a parádní akce!!

Grázl

Závod se mi sice nepovedl, ale byl super, obvzláště nedělní teamrace 🙂 A sobotní večírek stál taky za to, teda alespoň do doby co si pamatuju :-))

Keny

První ročník a už takhle skvěle zvládnutá organizace? Smekám blembák a těším se na další akci…
Snad jen malá připomínka. Ve stánku u soutězky by bylo dobré mít také nealko nápoje :-))

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: