Krumlovský vodácký maraton již brzy – dokončete přípravu podle tréninkového plánu

Krumlovský vodácký maraton již brzy – dokončete přípravu podle tréninkového plánu

Krumlovský vodácký maraton se kvapem blíží a v souvislosti s tím je třeba i správně dokončit závodní přípravu. K tomu vám pomůže i druhá část tréninkového plánu, který pro vás pořadatelé závodu připravili.

O víkendu 7. a 8. října, tedy už za pouhé dva týdny a pár dnů, se postaví na start Krumlovského vodáckého maratonu stovky závodníků v nejrůznějších kategoriích, na různých plavidlech a vyrazí na různě dlouhé tratě. Všichni ovšem budou mít společné jedno, zazávodit si, dokončit závod v co nejlepším čase a užít si den na vodě v krásném prostředí řeky Vltavy.

KVM 2016

Před časem jsme pro vás ve spolupráci s pořadateli „Krumlováku“ připravili a zveřejnili tréninkový plán, který vám pomůže se na maraton „profesionálně“ a správně připravit. Dnes přinášíme druhou část tréninkového plánu, která už vás dovede až k samotnému závodu.

DRUHOU ČÁST TRÉNINKOVÉHO PLÁNU V PDF PODOBĚ SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE!!!

Pokud jste se na trénink vykašlali, zajděte si ještě před závodem alespoň párkrát zapádlovat. Startovní listina už se totiž plní závodníky a každým dnem se registrují další. Tak ať na trati zvládáte. Výsledková listina totiž nabídne možnosti nejrůznějších srovnání a tak váš výkon bude konfrontován s mnoha jinými.

Z KVM 2016 / F: Aleš Berka

Od pořadatelů máme zprávu, že vše běží podle plánu a moc se na všechny účastníky těší.

Pro podrobnější informace o Krumlovském vodáckém maratonu navštivte web pořadatele nebo sledujte Facebook akce.

Během závodu se můžete spolehnout na obvyklý přeběh s občerstvením, kde lze načerpat energii na zbytek trati. Zajištěny budou „shuttle“ autobusy na start závodu – ten si určitě registrujte s předstihem! Doprovodný program zajistí E.ON fotbálek v pivovarské zahradě a večer nebude chybět vyhlášená party v pivovarské hospodě, na které vás roztančí kapela AKIA b.a.

Tak ahoj na startu ve Vyšáku!

Z KVM 2016 / F: Aleš Berka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: