Kurz ZDrSEM Vodák se vrací!

Kurz ZDrSEM Vodák se vrací!

25. až 30. října se ve Znojmě uskuteční pilotní kurz obnoveného programu ZDrSEM Vodák. Přihlašte se a absolvujte kurz za zvýhodněnou cenu.

Něco tady chybí

Roky učíme první pomoc a zároveň se pohybujeme ve vodácké komunitě. Otázky ve smyslu „Kam vyrazit na vhodně zaměřený kurz?“ dostáváme skoro denně. S jistotou doporučit nějakou organizaci je stále těžké. V minulosti už ZDrSEM takové vzdělávání realizoval, ale pro nedostatek času, nevhodné prostory a neexistující propagaci, kurz skomíral až úplně “vytuhnul”. Nyní mu chceme dát opět prioritu a věříme, že si zájemce v zemi, kde se každý druhý považuje za vodáka, určitě najde. 

Pracujeme na 5,5 dnech povídání, nácviků a simulací. Vycházíme z osvědčené metodiky naší organizace, opíráme se o doporučení odborných společností a to celé zasazujeme do kontextu, který důvěrně známe. Není to naše první zkušenost s outdoorovým kurzem. Program “Horal” už mají za sebou stovky zájemců.

Nemáme ambice na spřátelené základně vodních skautů u Znojma svičit lanové techniky nebo se vrhat do Dyje jako upoutaný zachránce. Nám tentokrát půjde čistě o zdravotnickou problematiku. 

Pilotní termín

Některé nové bloky se jinak než experimentováním “na lidech” vyzkoušet nedají. Proto prvním odvážlivcům nabízíme možnost zažít pilotní kurz s námi za asi poloviční cenu. Nepůjde o žádný paskvil, na tento termín vysíláme ty nejzkušenější z nás. Pokud se vám zdá cenovka vysoká, podívejte se na ceny srovnatelného vzdělávání v zahraničí.

Další informace a přihlašovací formulář čekají na zdrsem.cz.

Rádi vás uvidíme 

Pokud se zvládnete samostatně pohybovat na řece obtížnosti WW II a slovo “házečka” si nemusíte gůglit, bude vám v naší společnosti dobře.  

Koho nechte doma 

Přehnané ego a historky o “spadnutí” nejvyššího vodopádu nás neberou. Pokud se na Vltavě “U jelení lávky” nedokážete trefit do šlajsny, kvůli počtu piv co padlo k sdídani, ani se neobtěžujte přihlašovat. Jestli plánujete absolvovat nácviky na konci října v žabkách a krátkém neoprenu, neobtěžujte se s cestou. 

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: