Lipno Tour 2020 ve finiši. Vítězové se pyšní poháry, poraženým zůstávají krásné zážitky

Lipno Tour 2020 ve finiši. Vítězové se pyšní poháry, poraženým zůstávají krásné zážitky

Lipno Tour 2020, jedinečný dvoudenní závod na vodě pořádaný Slavia pojišťovna Sport týmem, který se odehrával v krásném prostředí kempu v Černé v Pošumaví, je již za námi a rozhodně bylo o co stát a na co se dívat.

Krásné zážitky, napínavé souboje o vteřiny, dechberoucí atmosféra a hlavně skvělí lidé, to vše provázelo celý závodní víkend 22.–23. 8. 2020 u Lipenské přehrady, kdy se utkali účastníci tohoto závodu na vodě jak na seakayacích, tak na kánoích.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

Slavnostního zahájení závodu se ujala paní starostka Černé v Pošumaví Irena Pekárková, která tak odstartovala červeným praporem dramatické a vzrušující souboje na vodě.

Závod se jel v plánovaných dvou etapách, ale pouze první sobotní etapa se vlivem nepříznivého počasí musela zkrátit. V neděli počasí přálo více, a tak se mohl závod zajet ve své plné délce.

  • 1. etapa: Černá v Pošumaví – Frymburk
  • 2. etapa: Černá v Pošumaví – Nová Pec a zpět do Černé v Pošumaví

Absolutními vítězi se stala posádka Zdenek Herzán a Jiří Hron, kteří jeli na kánoi double.

Celkové 2. místo obsadil Tomáš Zikmund na seakayaku single a na 3. místě se umístil Jan Pazourek, který jel taktéž na seakayaku single.

Závodu se zúčastnily i dvě ženy, které rovnocenně bojovaly po bocích mužského osazenstva. Sobotní části se zúčastnila Tereza Sehnalová, celého závodu paní Dagmar Březinová.

Celá sportovní akce proběhla hlavně ve zdraví a úspěšně. Vítězové se pyšní výherními poháry Lipno Tour 2020 a stateční poražení mají krásné zážitky a vzpomínky.

Poděkování patří i hlavnímu partnerovi Lipno Tour 2020, společnosti ČEZ.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: