Navštívili jsme VODÁK sport Brno na nové adrese a v novém kabátu

Navštívili jsme VODÁK sport Brno na nové adrese a v novém kabátu

V říjnu loňského roku oznámila prodejna VODÁK sport Brno, že se stěhuje do nových prostor na nové adrese. Já si samozřejmě nemohl nechat prohlídku nové prodejny ujít a začátkem března letošního roku jsem se na ni vydal podívat. Jaké bylo moje udivení, když se ukázalo, že prodejna na nové adrese je pouhou špičkou ledovce…

Jako největší přednost nové adresy uvedl majitel VODÁK sportu Jirka Šťastný lepší dopravní dostupnost a s tím asi nelze jinak než souhlasit. Do Brna jsem přihasil po D1 (která tedy dopravní dostupnost příliš neulehčila, ale to je jiný příběh), u křížení s dálnicí D2 jsem sjel na centrum města a ihned po sjetí z dálnice jsem se dal doprava a… a byl jsem na místě. Lidé přijíždějící po D2 budou mít příjezd snadný úplně stejně.

Areál Destily jsem našel snadno, hned naproti je totiž Makro včetně benzinové pumpy, což je hodně slušný záchytný bod, a snad deset metrů široká plachta mi jasně ukázala, kde VODÁK sport přesně najdu. Auto jsem opatrně zaparkoval před areálem, ale bylo to zbytečné, u prodejny je vyhrazeno okolo deseti parkovacích míst jenom pro zákazníky.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

S očekáváním jsem vstoupil do prodejny, protože podzimní informace mluvily o prodejní ploše větší než 600 m2, což mi přišlo neuvěřitelné. Nakonec se ukázalo, že 600 m2 je trochu jiný údaj a sice celková zastavěná plocha prostor, které má VODÁK sport v pronájmu. Prodejna z nich zabírá jen určitou část. Výbava prodejny byla v době mé návštěvy spíše běžkařská, protože VODÁK sport se v zimě mění na běžeckou speciálku (kdyby to snad někdo nevěděl), ale vodácké věci se našly. Hned za prodejnou jsem okoukl sklad nadupaný novými loděmi a vnitřní i vnější prostory půjčovny.

Pohled do nové prodejny od vchodových dvěří
Pohled do nové p

Zkušenosti čtenářů

Ondra

Prodává tam pořád ta nepříjemná (starší) paní, co byla na Bratislavské?

Ondra
Ondra:

Ne

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: