ORTLIEB představuje novou cestovní řadu: outdoorové DNA ve světě byznysu vyrobené v Německu

ORTLIEB představuje novou cestovní řadu: outdoorové DNA ve světě byznysu vyrobené v Německu

Specialista na outdoorové a cyklistické brašny, firma ORTLIEB, přichází u příležitosti oslav 40. výročí od založení na trh s novou cestovní řadou. Moderní batohy s názvem METROSPHERE jsou určeny každému, kdo je jako doma jak v přírodě, tak na obchodní schůzce. Nová řada má v sobě zakódováno nezaměnitelné DNA outdoorových brašen ORTLIEB a potěší tak i na služebních cestách, aniž by popírala svůj původ. Nové batohy jsou tak nadále robustní a vodotěsné, ale zároveň dokonale stylové. Na příští obchodní schůzce spolehlivě udělají dojem na všechny přítomné.

Cestovní brašny od ORTLIEBu jsou pověstné svou robustností, výbornou vodotěsností a prachotěsností. Dlouhá léta jsou osvědčenými společníky na nejrůznějších cestách, včetně napínavých výprav do divočiny. Nová cestovní řada Metrosphere z těchto zkušeností vychází a zároveň svým stylem potěší vyznavače trendu Gorpcore. Batohy jsou jako dělané pro moderní cestovní životní styl, jsou elegantní a zároveň funkční, a navíc jsou vyrobeny bez použití PVC. V nabídce jsou dvě cestovní tašky, batoh na kratší výlety a batoh Atrack. Vše samozřejmě vyrobeno udržitelným způsobem v Německu

Slogan pro tuto cestovní řadu – „Born in the wild. Raised en voyage“ (Narozen v přírodě, vychován na cestách) zdůrazňuje jak její původ, tak plánované využití. Ať už máte namířeno na severní pól či se chystáte na obchodní schůzku, cestovní taška Metrosphere bude vždy skvělou volbou. Je dostatečně odolná, aby zvládla pořádnou expedici, ale zároveň dost stylová na to, aby si s vámi užila i módní přehlídku v Paříži. Tato lehká, vodotěsná taška pojme dle typu 40 nebo 60 litrů a je vyrobená ze strukturované nylonové tkaniny, která nadchne svou elegancí. Vodotěsný zip se zajišťuje dvěma magnety, přičemž ji lze také zabezpečit zámkem.

Ortlieb Duffle Metrosphere
Ortlieb Duffle Metrosphere

Robustní Atrack s objemem 34 litrů je cestovní taškou a batohem v jednom. Má unikátní princip otevírání – zip je situován po celé délce na straně, která se umísťuje na záda, což vytváří čistý vzhled. Vysoké odolnosti napomáhá také strukturovaná nylonová tkanina a magnetické zapínání, které zajišťuje TIZIP zip. Díky svým rozměrům je batoh Atrack Metrosphere také perfektním příručním zavazadlem do letadla.

Ortlieb Atrack Metrosphere
Ortlieb Atrack Metrosphere

Posledním batohem v nové cestovní řadě je lehký, voděodolný daypack Metrosphere. Se svými 21 litry je větší, než se na první pohled zdá. Uvnitř má přihrádku na notebook, která jej bude na cestách bezpečně chránit, a to i v situaci, kdy je cesta divočejší. Díky rolovacímu uzávěru budete mít k notebooku či dokumentům rychlý a snadný přístup a zároveň jistotu, že je neohrozí voda ani prach.

Ortlieb Daypack Metrosphere
Ortlieb Daypack Metrosphere

Všechny batohy v této řadě mají na vnější straně kapsu na voděodolnou adresní kartu, na které je jasně uveden majitel batohu. Celá nová kolekce je v prodeji od začátku března. Na všechny výrobky Ortlieb se vztahuje 5letá záruka!

40 LET FIRMY ORTLIEB
1982-2022

Před 40 lety byla v Norimberku dne 1. dubna zaregistrována firma ORTLIEB, čímž se začal psát jedinečný a úspěšný příběh nepromokavých zavazadel a brašen na kola „Made in Germany“. Společnost, která se zrodila na dvorku jednoho z norimberských domů a původně čítala jednoho zaměstnance, se od té doby rozrostla ve středně velký podnik s více než 300 zaměstnanci a s působností po celém světě.
 
Bez jasné vize, síly inovačního potenciálu, přesvědčení v úspěch a neúnavného boje svého zakladatele proti počáteční skepsi ostatních z oboru by však ORTLIEB srdce maloobchodních zákazníků nikdy nezískal. Dnes je značka a její výrobky mezi prodejci i spotřebiteli vysoce uznávána také díky obětavosti, vynalézavosti a kreativním duchu jejích zaměstnanců, z nichž někteří tento úspěšný příběh jedné firmy pomáhají psát již desítky let.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: