Plavba kuriózních plavidel ve Vyšším Brodě

Plavba kuriózních plavidel ve Vyšším Brodě

I letos se plavci dočkají! Již první zářijovou sobotu vypukne pod hrází vyrovnávací nádrže vskutku kuriózní mumraj. Soutěží se o hodnotné ceny, tak sežeň kamarády, sestroj plavidlo schopné zdolat jezy a vyraž!

Letošní již 43. Plavba kuriózních plavidel se koná 5. září 2015 od 9:00 ve Vyšším Brodě. Těšit se můžete na spoustu zábavy, atrakcí, soutěží a cen. Pro vítěznou posádku má i letos Pardál hlavní cenu 20000 Kč a pro účastníky diváckého hlasování máme nachystané další ceny.

Těšit se můžete jako každý rok na hudbu, soutěže, spoustu výborného jídla a pití, online streaming z plavby na velkoplošné obrazovce a na spoustu dalšího.

Letos nám na akci zahrají tyto kapely:
Black Out
Fusion Of The Ruins
Lakomá Barka
Whitesnake Revival
Nadoraz

INFO PRO PLAVCE
Přejímka plavidel, prezentace plavců: sobota 5. září od 9:00 do 12:00
13:00 – rozprava (povinná účast všech plavců před vyplutím!)
13:27 – start plavby
19:00 – vyhlášení výsledků

Startovné bez poplatku, avšak přijímají se dárky a pozornosti, ke kterým možná nebude přihlédnuto při oceňování posádky.

TECHNICKÉ POŽADAVKY
Konstrukce plavidla: mimo lodi vše, co je způsobilé plout po Vltavě z Vyššího Brodu do Rožmberka nad Vltavou a neznečistí řeku. Pořadatel si vyhrazuje právo vykázat z plavby plavidlo vybavené nevhodnými a nebezpečnými předměty nebo posádku, která nebude způsobilá plavby.

Max. rozměry: šířka 2,2 m, výška 1,8 m, délka neomezena (dána způsobilostí).

Posádka: zastupuje ji kapitán, při prezentaci se prokazuje OP osoba starší 18-ti let, všichni účastníci musí umět plavat, osoby mladší 18-ti let plují výhradně se souhlasem a na zodpovědnost zákonného zástupce.

Těšíme se na dobré nápady, sportovního ducha a nové plavce.

Více informací o akci a fotografie z loňského ročníku naleznete na webu pořadatele www.kuriozniplavidla.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: