Pozvánka na Čištění Ohře 2024

Pozvánka na Čištění Ohře 2024

Půjčovna lodí Dronte zve všechny zájemce k účasti na regionální akci Čištění Ohře, které se uskuteční v sobotu 6. dubna 2024. Pro dobrovolníky je připraveno občerstvení i ubytování v kempu zdarma.

Cílem akce je řeka Ohře bez odpadků a předmětů, které do ní nepatří. Úklid bude probíhat jak v toku řeky, tak na jejích březích.

Letošní ročník Čištění Ohře bude probíhat opět mezi městy Kynšperk nad Ohří a Sokolov. Čistit budeme celou sobotu. Pro příchozí je připraveno z pátku na sobotu ubytování zdarma v tábořišti DRONTE v Kynšpeku nad Ohří, stany ale musíte mít vlastní. Pro všechny účastníky máme rovněž připraveno občerstvení zdarma. Pluje se na kánoích nebo jiných plavidlech dle výběru. Povodí Ohře zajišťuje odvoz odpadu a dodá rukavice a igelitové pytle na odpad.

Akce je vhodná pro jednotlivce, skupiny vodáků, skautů, ochránců přírody i pro školy.

Sraz účastníků je od pátku 18 hodin do soboty 9 hodin. Cíl čištění je do 16 hodin v loděnici Dronte v Sokolově. V neděli se bude čistit úsek Sokolov – Loket.

Novinky a aktuality naleznete také na Facebooku Čištění řeky Ohře a na webu Čistění řeky Ohře – MAS – Sokolovsko.

Vodácká tábořiště DRONTE - Kynšperk nad Ohří, Sokolov, Loket

Rádi byste se zúčastnili této prospěšné akce, ale nemáte potřebné vybavení? Nechte to na nás. Na tuto akci půjčujeme vybavení pro dobrovolníky zdarma. Vše objednáte na našich webových stránkách,  další instrukce získáte na emailu oh**@dr****.cz nebo na telefonu 728 102 594.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: