Pozvánka na Paraplíčko open 2017

Pozvánka na Paraplíčko open 2017

O nadcházejícím víkendu se uskuteční třetí ročník závodů paddleboardů na Paraplíčku, zvané Paraplíčko open. Zvána je široká vodácká veřejnost.

Na peřeji řeky Jizery zvané Paraplíčko, kousek nad Železným Brodem, pořádá CRS-Sport 6. května 2017 již třetí ročník říčního paddleboardové závodu, který je složený z Down river závodu na pěkně tekoucí vodě s několika peřejkami na cca. 30minut a následným Super G závodem, který prověří vaše technické dovednosti.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

Všichni budou usilovat o to, aby pozdvihli nad hlavu SUPici Viktorku a jejich jména se stala trvalou součástí této putovní ceny. Hlavně v kategorii žen čekáme s napětím, jestli tento rok dojde ke změně. Těšíme se na vás a taky na radost jakou nám zase udělá radost početného pole mladých závodníků. Děkujeme podporovatelům a za laskavou výpomoc oddílům TJ Kanoistika Turnov a TJ Kanoistika Železný Brod.

V místním areálu jde kempovat, jak ve stanu, tak v obytném autě. Během závodu i po něm bude v provozu bar U Luxora, místní donátoři byli opět vstřícní, takže máme opět pěkné ceny.

Program

1. DOWN RIVER
Sjezd na řece Jizeře, délka trvání podle stavu vody v řece cca 15-20min
Start: na soutoku Kamenice a Jizery v obci Spálov, cca 0,5km nad areálem Paraplíčko
Cíl: Železný Brod, nad stavidly
Startuje se hromadně

2. SUPER G
Krátký sjezd s naváděcími brankamik na řece Jizeře, start i cíl v areálu Paraplíčko,
doba trvání cca 2 až 3 minuty cca 6 povodných naváděcích branek povinné trasy.

Na nedělní den je pro zájemce k dotažení víkendu možná společná sportovně společenská spanilá vyjížďka. Délka trasy cca 15 km. Start bude z tábořiště Paraplíčko v ranních hodinách předpoklad cca v 10.00 hod.

Po cestě občerstvovací zastávky na Malé Skále U Boučků, alternativně U Křížků. Cíl může být například na tábořišti v restauraci Zrcadlová Koza v Dolánkách u Turnova.

Více informací naleznete na Facebooku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: