Pozvánka na Sázavský Samba Maraton 2016

Pozvánka na Sázavský Samba Maraton 2016

Půjčovna lodí Samba a CK Povoda srdečně zvou na další ročník Sázavského Samba Maratonu, který se uskuteční již tuto sobotu 24.9. 2016. Tento rok se bude konat na trase ze Zlivi až do Sázavy a na závodníky čeká trať dlouhá 40 km.

Sázavský Samba Maraton je přátelský vodácký závod, který se jede na plastových kánoích C2. Tento rok se bude konat na trase ze Zlivi až do Sázavy dlouhé 40 km.

Závodí se ve třech kategoriích: MužiŽenyMix, ve kterých se určuje pořadí. Kromě toho všichni, kteří se účastní závodu a dojedou v časovém limitu vyhlášeném pro konkrétní ročník, jsou zařazeni do slosování o hlavní cenu závodu – novou plastovou kánoi Samba od firmy Železný.

Na závodníky čeká nepatrně zkrácená maratonská vzdálenost rozdělená na tři části:

1. část: Zliv – Český Šternberk, 18,8 km (startuje se proti proudu nad jezem)
2. část: Občerstvovačka a kontrola v Českém Šternberku
3. část: Český Šternberk – Sázava, 21,2 km

STARTOVAT budeme proti proudu nad jezem v kempu Omaha, závodníci objedou bóji vzdálenou 1 km od startu aby se před prvním jezem skupina stihla dostatěčně roztrhat…

OBČERSTVOVAČKA ve Šternberku: Budou připraveny obložené housky, sušenky, banány, šťáva a čaj. Letošní ročník tedy bude BEZ MEZIBĚHU.

V CÍLI bude pro všechny závodníky připraven čaj a buřty na opékání. LIMIT pro dojetí do cíle, abyste byli zařazeni do slosování o kanoi Samba, je stanoven na 8 hodin od startu, tedy do 17:00. V 17:30 proběhne vyhlášení výsledků (pro nejlepší závodníky máme připraveny pěkné věcné ceny od našich sponzorů) a losování o fungl novou kanoi Samba.

Více informací naleznete na stránkách pořadatele.

Všem účastníkům závodu nabízí Půjčovna lodí SAMBA zapůjčení vodáckého vybavení pro závod (kanoe Samba, 2 pádla, 2 vesty a 1 barel) za zvýhodněnou cenu 200 Kč/komplet.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: