Pozvánka na Sázavský Samba Maraton – sobota 20.9.2014

Pozvánka na Sázavský Samba Maraton – sobota 20.9.2014

Dokázali byste v kanoi upádlovat maraton? Jako pořadatelé Sázavského Samba Maratonu si myslíme, že při troše vůle (a při vynechání hospod po cestě) to zvládne každý. Každoročně náš maraton absolvují desítky amatérských vodáků, nejmladšímu účastníkovi bylo 11 let, nejstarší posádka dohromady součet 140 let. A každý, kdo dopádluje do cíle v limitu 7 hodin, má šanci vyhrát fungl novou kanoi Samba!

Závod se koná v sobotu 20.9.2014. Hromadný start je v Choceradech pod mostem, odsud závodníci jedou přes 7 jezů do Zbořeného Kostelce, kde na ně čeká občerstvení a meziběh na zříceninu. Zatímco první polovina závodu je spíše volejnatá, v druhé půlce si to závodníci vynahradí. Čeká je překrásný úsek Sázavy z Týnce do Pikovic, kde jim plavbu ozvláštní i několik peřejí.

V cíli, který je v Pikovicích v kempu, se mohou po závodě odměnit opečeným špekáčkem nebo teplým čajem. Limit pro dokončení závodu je 7 hodin (vloni to zvládly všechny posádky až na jednu). Každý, kdo dokončí závod v limitu, je zařazen do slosování o kanoi Samba od firmy Železný. A to už je pořádná motivace pro to dopádlovat až do cíle. Pokud se navíc umístíte na předních místech, čekají vás odměny od sponzorů závodu, firem Isostar, Water Element, VODÁK Sport, Profiplast, Agama a v neposlední řadě i HYDROmagazínu.

Více informací a přihlášky: www.sambamaraton.cz
Email pořadatelů: in**@pu***********.cz
Tel.: 604 904 737

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: